יום כיף במלון בתל אביב - בדיוק מה שאתם צריכים

יום כיף במלון בתל-אביב | אמרלד ספאכאשר חושבים על יום כיף במלון בתל אביב מיד מרגישים מעין חמימות נעימה בגוף. אין כמו ליהנות קצת בעיר המרכזית בישראל. הצוות המקצועי של אמרלד ספא נותן לכם את כל המידע שאתם צריכים לקראת יום כיף בלתי נשכח.

 

בואו נירגע

כל אחד ומה שהוא אוהב, אבל אחת החוויות המשותפות לרוב בני האדם היא המנוחה וההירגעות. אנחנו נמצאים בתוך מירוץ אינסופי של משימות, רצים ללא הרף ממקום למקום ולא עוצרים לנשום. יום כיף בספא יאפשר לכם לקחת פסק זמן מהמירוץ האינסופי ולהירגע.

 

מתי עושים ביום כיף בספא

יום כיף במלון בתל אביב בדרך כלל מגיע בעיתוי מיוחד. לזוגות הוא יתאים מאוד לציון יום נישואין או יום הולדת של אחד מבני הזוג. ספא יכול להוות גם מקום מצוין לעריכת מסיבת רווקות. אבל לא תמיד צריך סיבה מיוחדת כדי לצאת וליהנות, החיים המודרניים הלחוצים מעודד אותנו לצאת ולבלות גם כשאין אירוע מיוחד באופק.

 

החבילה הבסיסית של יום כיף במלון בתל אביב

יום כיף במלון יוכל לשלב אטרקציות רבות במקום אחד. המלונות השונים מציעים חבילות הכוללות מתקנים ופעילויות שונות וכל שעליכם לעשות הוא לבחור את מה שמתאים לכם. החבילה הבסיסית כוללת חדר הירגעות למספר שעות במלון, עיסוי זוגי מפנק, ארוחת בוקר או צהריים ושימוש במתקני הספא.

 

סוגי עיסויים

העיסוי הבסיסי הוא עיסוי שוודי קלאסי, זהו העיסוי הנפוץ ביותר והוא מומלץ במיוחד למי שלא רגיל לעבור טיפול במגע באופן רגיל. נוסף על עיסוי זה תוכלו לבחור עיסוי משלל העיסויים הקיימים, עיסוי איורוודה המשלב הזלפת שמן על מצחו של המטופל, עיסוי אבנים חמות, עיסוי רקמות, שיאצו ועוד.

 

מתקני הספא

אתרי הספא השונים מכילים מתקנים שונים, ובמסגרת הביקור תוכלו ליהנות מהם. כך לדוגמה תוכלו לרחוץ בבריכה, ולשהות בסאונה. ברוב אתרי הספא קיימות שתי סאונות - יבשה ורטובה, ומומלץ לבקר בשניהם. כאשר אתם נגשים לבחור מקום לבילוי יום כיף במלון בתל אביב חשוב שתעשו זאת בתשומת לב רבה. המלונות השונים מציעים לכם חבילות שונות, ועל ידי מתן תשובמת לב לפרטים הקטנים ביותר תוכלו ליהנות מיום כיף אטרקטיבי במחיר אטרקטיבי לא פחות.