חבילת ספא זוגיתאם מעולם לא חוויתם עיסוי זוגי, פספסת את אחת מחוויות הספא המהנות והבלתי נשכחות שיש. חוויה מסוג זה כה מרגיעה ובלתי נשכחת וכמובן מספקת הזדמנויות לחיבור ולקשר עם יקירכם בצורה ייחודית ומשמעותית.

אז אם עדיין לא רכשתם חבילת ספא זוגי, ואתם מתלבטים ומעט חוששים לגבי הלא נודע – הנה כמה דברים שעליכם להיות מודעים אליהם מראש.

חוויה זוגית בלתי נשכחת

העיסוי של בני הזוג הוא בדיוק כמו כל שירות עיסוי אחר, אך אתה ובן / בת הזוג מקבלים את העיסוי במקביל, על שולחנות נפרדים ועל ידי שני מעסים שונים.

העיסוי מתבצע בדרך כלל בחדר פרטי בשולחנות עיסוי זה לצד זה. בהזמנת ספא בשירות מלא, עיסוי זוגי כולל בדרך כלל גישה למקלחות, ג'קוזי, אזורי ישיבה ושירותי ספא אחרים. טיפולי העיסוי עבור זוגות משתנים ועשויים להציע שירותים מיוחדים כמו שמפניה, שוקולדים ופירות.

בדרך כלל ישנה התייעצות ראשונית עם המטפל בעיסוי לפני הטיפול וזאת בכדי לבדוק את המטרות של כל אחד מכם בחוויה ולענות על כל שאלה שיש לכם. בשלב זה המטפל יעזוב את החדר לזמן קצר בזמן שאתה ובן / בת הזוג שלך לעיסוי מתפשטים ונשכבים על שולחנות העיסוי, כאשר סדינים מכסים אתכם.

עיסוי עבור בני זוג מהווה כדרך נפלאה לחלוק רגעים אינטימיים, רומנטיים ומעניקי רוגע. בעוד ישנם אנשים שלא חוו זאת, יכולה להתקבע תחושה של חוסר וודאות והיסוס,אך כאשר מדובר על עיסוי זוגי אותם אנשים יוכלו להרגיש "חיבור" לסיטואציה. 

שני העיסויים יסתיימו באותה שעה שנקבעה מראש. מטפלי העיסוי יידעו אתכם שהפגישה הסתיימה, יעזבו את החדר בזמן שאתם מתלבשים ויברכו אתכם ליד הדלת עם מים מתוקים.

טיפולים בעלי מגוון מטרות

בדומה לעיסוי עבור אדם יחיד, גם בבחירת חבילת ספא זוגי תוכלו להחליט איזה סוג עיסוי תרצו לקבל. ישנם המון סוגים ולכל אחד מהם מטרה שונה. דבר אחד משותף לכל סוגי העיסויים – לאחר הטיפול תצאו בהרגשת אופוריה שתשרה עליכם אווירה נעימה, מקרבת וכמובן תציף אתכם בהמון שלווה ורוגע.

אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם "ספא אמרלד" עוד היום והפתיעו את בן או בת הזוג בחוויה בלתי נשכחת.