יום ספא זוגימהו עיסוי זוגי? זוהי חווית עיסוי לשניים עם יתרונות אמיתיים, לבריאות גופנית, נפשית ומערכת היחסים. בסופו של דבר, עיסוי זוגי הוא חוויה משותפת - עיסוי לשני אנשים, בו זמנית, באותו חדר פרטי, אך על שני שולחנות עיסוי נפרדים וכמו כן העיסוי מבוצע על ידי שני מעסים. המטפלים בעיסוי יתחילו במקביל ויתאמו את הטיפול עבור בני הזוג.

עיסוי זוגי יכול להוות כדרך נהדרת לשפר את היתרונות הנפשיים והפיזיים של חווית העיסוי האישי. אמנם מקובל לבחור בעיסוי זוגי כחלק מיום רומנטי - נניח, עם בן / בת זוג, חבר או חברה - אך זה נורמלי גם לבחור טיפול זה עם חבר או אדם אהוב אחר.

מתי כדאי ללכת לעיסוי זוגי?

יום ספא זוגי זאת דרך פופולרית יותר ויותר לחגוג את יום האהבה, או את סוף השבוע של חג הנישואים. עם זאת, לא צריך מאורע מיוחד בשביל לגשת לספא "אמרלד" וליהנות מחוויה בלתי נשכחת. בעקבות השגרה המלחיצה שכולנו חווים במדינת ישראל – מומלץ מידי פעם לקחת "רגע" עבורנו ועבור בן או בת הזוג ופשוט ליהנות מיום שלם של רגיעה, שלווה והורדת לחצים.

מגבירים את התשוקה והאהבה

כשאתה מקבל עיסוי נהדר, גופך משחרר אוקסיטוצין, "הורמון האהבה" שיוצר תחושת חיבה ואהבה. כשאתה מקבל עיסוי זוגי, פירוש הדבר שאהבה נמצאת ממש באוויר (ובזרם הדם). חיבה מוגברת היא אחד היתרונות הגדולים ביותר של עיסוי זוגי.

עיסויים מגוונים ומתקנים מכל הסוגים

בספא "אמרלד" תוכלו ליהנות מחבילת יום ספא זוגי שבאמת תגרום לכם לחזור לשגרה נטולי מתחים. מחקרים רבים הוכיחו כי סוגים שונים של טיפולים משפיעים באופן ישיר על תפקודינו הפיזי יחד עם ההרגשה והתחושה שאנו מקבלים בסיומו.

לצורך העניין, בספא אמרלד תוכלו למצוא טיפולים שנועדו לטפל בשרירים תפוסים או מכווצים, עיסויים שמטרתם להזרים דם לאיברים השונים בגוף ועד כדי שימוש בכוסות רוח או אבנים חמות שמייצרות המון רוגע ושלווה. מעבר לכך, תוכלו ליהנות מכל המתקנים הכוללים ג'קוזי, סאונה, בריכה ועוד.

צרו עמנו קשר והפתיעו את בן או בת הזוג ביום ספא זוגי שלעולם לא ישכח.