העיר תל אביב מלאה עד אין סוף באפשרויות בילוי שונות ומשונות, חלקן בנאליות וחלקן לא קונבנציונאליות. באמרלד ספא אנו מציעים לכם חווייה מסוג אחר – יום כיף במלון בתל אביב. הספא שלנו ממוקם במלון דן פנורמה המפואר, מה שמאפשר לנו להציע לכם את האפשרות להתענג גם על ארוחת בוקר ובילוי של יום שלם בבריכת המלון, בנוסף על האירוח בספא המפנק שלנו.

שילוב מנצח של אטרקציות ביום כיף במלון בתל אביב

למה להתפשר על ספא או בריכה בלבד כשאפשר לשלב בין השניים? במסגרת יום כיף במלון בתל אביב, תוכלו להנות מכל העולמות. תוכלו למשל להתחיל את היום בארוחת בוקר מושקעת בחדר האוכל של המלון, משם להמשיך לשכב תחת השמשיה בבריכה, ולסיים בגולת הכותרת – לתפוס שלווה בספא המפנק שלנו. החבילה המיוחדת הזו תאפשר לכם להתנתק ליום שלם מכל טרדות הציביליזציה, ולהתרכז לכמה שעות באדם החשוב לכם ביותר – בעצמכם.

 

יום כיף במלון בתל אביב

קחו את הזמן, אל תמהרו

יום כיף במלון בתל אביב יאפשר לכם להתרווח ולקחת את הזמן שלכם. תוכלו להחליט כיצד לנהל את היום שלכם בצורה שהכי מתאימה לכם. אצלנו, אף אחד לא יעמוד לכם עם סטופר ביד כי אנחנו מאמינים שההתנתקות מתחושת הזמן החולף, ומנוכחותן המתמדת של הדקות והשעות הנוקפות חשובה גם היא לשלוות הנפש שלכם. אז קחו את הזמן שלכם ואל תמהרו.

 

כשאתם ביום כיף במלון בתל אביב, אתם יכולים באמת להירגע ולנוח. אנחנו מזמינים אתכם להתמסר בכנות, ולהנות מיום שלם איתנו במלון כאשר אתם חופשיים ונטולי דאגות. אתם יכולים לסמוך עלינו - נעשה הכל על מנת שתקתוקו הטורדני של השעון לא יהרוס לכם את השלווה.