העיר תל אביב מלאה עד אין סוף באפשרויות בילוי שונות ומשונות, חלקן בנאליות וחלקן לא קונבנציונאליות. באמרלד ספא אנו מציעים לכם חווייה מסוג אחר – יום כיף במלון בתל אביב. הספא שלנו ממוקם במלון דן פנורמה המפואר, מה שמאפשר לנו להציע לכם את האפשרות להתענג גם על ארוחת בוקר ובילוי של יום שלם בבריכת המלון, בנוסף על האירוח בספא המפנק שלנו.

שילוב מנצח של אטרקציות ביום כיף במלון בתל אביב

למה להתפשר על ספא או בריכה בלבד כשאפשר לשלב בין השניים? במסגרת יום כיף במלון בתל אביב, תוכלו להנות מכל העולמות. תוכלו למשל להתחיל את היום בארוחת בוקר מושקעת בחדר האוכל של המלון, משם להמשיך לשכב תחת השמשיה בבריכה, ולסיים בגולת הכותרת – לתפוס שלווה בספא המפנק שלנו. החבילה המיוחדת הזו תאפשר לכם להתנתק ליום שלם מכל טרדות הציביליזציה, ולהתרכז לכמה שעות באדם החשוב לכם ביותר – בעצמכם.

קחו את הזמן, אל תמהרו

יום כיף במלון בתל אביב יאפשר לכם להתרווח ולקחת את הזמן שלכם. תוכלו להחליט כיצד לנהל את היום שלכם בצורה שהכי מתאימה לכם. אצלנו, אף אחד לא יעמוד לכם עם סטופר ביד כי אנחנו מאמינים שההתנתקות מתחושת הזמן החולף, ומנוכחותן המתמדת של הדקות והשעות הנוקפות חשובה גם היא לשלוות הנפש שלכם. אז קחו את הזמן שלכם ואל תמהרו.

כשאתם ביום כיף במלון בתל אביב, אתם יכולים באמת להירגע ולנוח. אנחנו מזמינים אתכם להתמסר בכנות, ולהנות מיום שלם איתנו במלון כאשר אתם חופשיים ונטולי דאגות. אתם יכולים לסמוך עלינו - נעשה הכל על מנת שתקתוקו הטורדני של השעון לא יהרוס לכם את השלווה.

מי מאיתנו יכול להרשות לעצמו לפנות זמן לטובת יום כיף במלון בתל אביב? מעטים מאד הינם ברי מזל, האחראים הבלעדיים ללוח הזמנים שלהם, חסרי בוס שיושב מעל לראש, אשר יכולים להרשות לעצמם, סתם כך, לעצור את המרוץ ליום אחד, כדי לקחת פסק זמן. אבל יום כיף במלון בתל אביב, במיוחד כשהוא כולל בילוי בספא בוטיק, כמו אמרלד ספא, למשל, יכול להוות בוסט רציני, עד כדי כך, שייתכן למעסיקים לשקול לחייב את עובדיהם לקחת לפחות יום אחד כזה בחודש! זה נשמע לכם מגוחך? בלתי אפשרי? בואו ונוכיח לכם!

יום כיף במלון בתל אביב כאמצעי לייעול העבודה

אנשים שחוקים הם אינם אנשים פרודוקטיביים, את זה, יודע כבר כיום כל מעסיק. זאת, מאחר וכיום, בניגוד לעבר, ישנה מודעות גדולה הרבה יותר לקשר בין לחץ, עייפות נפשית וגורמים פסיכולוגיים נוספים, לבין רמת התפוקה של העובדים. כל אותם גורמים פסיכולוגיים המתערבים בעבודתו של העובד, מאטים אותה, גורמים לו להיות חסר ריכוז, חסר אמביציה ובשורה התחתונה - בעל תפוקה נמוכה. גם את זה, המעסיקים כבר יודעים, ורובם, אף נוהגים בהתאם לכך, כשהם שוברים את שגרת העבודה השוחקת עם ערבי צוות מהנים, חופשות מאורגנות לחו"ל וכד'. אבל, גם למעסיקים המודעים והמעורבים ביותר בחיי עובדיהם אין דרך לדעת מתי אתם (אתם, ספציפית, לא כלל העובדים בארגון) שחוקים, לכן, החופשה השנתית נקבעת למועד מסוים, שאיננו, בהכרח הזמן בו אתם (שוב, ספציפית) זקוקים למילוי המצברים.

מה יקרה אם תעצרו את העולם ליום אחד?

רוצים את האמת? לא יקרה כלום! העולם לא יתמוטט אם תחליטו לקחת יום חופש ולבלות יום כיף במלון בתל אביב עם בן/בת הזוג או חבר/ה טובים! תוכלו לכלול ביום כזה צעידה ארוכה לאורך הטיילת, בילוי בספא, ביקור בשוק הכרמל / שוק בצלאל, כל מה שעושה לכם טוב, כל מה שממלא את המצברים שלכם ומאפשר לכם להתרענן ולשוב לעבודה ביום שלמחרת בכוחות מחודשים!

 

יום כיף במלון בתל אביב | אמרלד ספא