ביקורים בספא הם מזמן כבר לא נחלתן הבלעדית של נשים. העולם המודרני מצמצם במהירות את הפערים המגדריים, ודברים שנחשבו נשיים נעשים נפוצים גם בקרב גברים. במסגרת הטיפולים המוצעים בספא קיים גם טיפול פנים. אז לפני שאתם בוחרים מקום לספא, המומחים של אמרלד ספא נותנים לכם את כל המידע על טיפול פנים לגבר.

 

ספא וטיפולי פנים

ספא הוא כינוי למקום בו מוצעים טיפולים שונים לטיפוח העור ולהרגעת הנפש. בספא תמצאו אמבט מפנק, ג'קוזי מרגיע, מסאז'ים נעימים וגם טיפולי פנים עשירים. טיפול פנים נועד לשמור על הפנים יפות וחלקות על ידי טיפול בתכשירים שונים. כאשר אתם מחפשים מקום לטיפולי פנים וספא, כדאי שתשקלו מקום כמו ספא בוטיק. בספא בוטיק הטיפולים אישיים יותר ומאפשרים לכם מרחב ורוגע.

 

טיפול פנים לגבר המודרני

אך טיפול פנים לא נועד לנשים בלבד, גם גברים יכולים להתפנק בטיפול. בזמן האחרון טיפול לגבר נהיה יותר ויותר פופולרי, אם בגלל שיניי אקלים, ואם בגלל השאיפה לשמירה על מראה צעיר ורענן. בנוסף טשטוש החלוקה הדיכוטומית בין גברים ולנשים מאפשר למעשים שפעם היו נחלת אחד המינים להיות משותפים לשניהם. בגלל כל אלה הגבר המודרני לא מתבייש להשקיע ולטפח את עצמו.

 

מטרות הטיפול

טיפול פנים לגבר נועד להשגת מספר מטרות. ראשית הוא גורם לטיפוח העור ומטפל בו מפגיעות השמש. עור הפנים חשוף במשך כל היום לפגעי מזג האוויר - יובש, לחות ושמש גורמים לו לפגעים שונים. על ידי טיפול יעיל ניתן לרפות את העור ולשמור עליו בריא. בנוסף הטיפול מסייע להפגת מתחים ולמילוי מצברים, הטיפול מרגיע ונותן להסתכל על החיים בפרספקטיבה אחרת.

 

מהלך הטיפול

טיפולי פנים לגברים דומים מאוד לטיפולים לנשים, אך בוצעו בהם שינויים שונים כך שיתאימו לצרכי הגבר. התהליך כולל טיפולים סטנדרטיים של ניקוי העור, עיסויו והשמת מסכה מעשירה. משך הטיפול משתנה מאדם לאדם, בהתאם למצב עורו.

 

למי מתאים הטיפול?

טיפול פנים לגבר מתאים לבעלי כל סוגי העור. ההבדל העיקרי הוא שבעלי עור שמן יצטרכו לבצע את הטיפול בתדירות גבוהה יותר, זאת כיוון שעור שמן דורש ניקוי קבוע ועמוק יותר. עור שכזה נוטה להזדהם יותר, ודאי שבאקלים החם והלח שבישראל.