לא רק לנשים מגיע! גם גברים יכולים לדרוש ולהתפנק טיפול ספא וליהנות מקבלת טיפול פנים לגבר. טיפול המיועד לטיפוח העור, הרגעת המתחים ומילוי מצברים.

טיפול פנים לגבר באמרלד ספא בתל אביב
מהו טיפול פנים לגבר ולמה חשוב לבצעו?

טיפול פנים לגבר נהפך ליותר ויותר פופולארי בימינו. יתכן שזה קשור לאקלים המשתנה, שעלול לפגוע בשלמות עבור. השמש כיום הינה "עוקצנית" מתמיד, ומשאירה את חותמה על הפנים של כולנו, הרבה יותר מוקדם. בנוסף, השאיפה לשמור על מראה צעיר ורענן לאורך שנים הינה משותפת לשני המינים.

לעומת הנשים, לגברים קשה לפעמים למצוא את הזמן, המקום ואפילו האומץ להזמין טיפול פנים לגבר. בדיוק לשם כך ספא אמרלד מציע טיפול פנים לגבר. זוהי הזדמנות מעולה גם לשפר את המראה החיצוני, וגם ליהנות מזמן איכות במסגרת מקום איכותי ומפואר, במילים אחרות – מנוחה לגוף ולנפש.

מה כולל טיפול פנים לגבר? מדובר בטיפול דומה למה שנעשה לנשים, אך תוך התאמה מושלמת לצרכי הגבר. בכמה מילים, מדובר בתהליך הסטנדרטי: ניקוי, עיסוי, ומסכה מעשירה. ניתן למצוא טיפול פנים לגבר לסוגי עור שונים, אך ההבדל המהותי ביותר נעוץ בתדירות של ביצוע טיפול פנים לגבר. בעלי עור שמן יותר יצטרכו לבצע את הטיפול לעיתים תדירות יותר. באופן כללי, עור שמן דורש ניקוי קבוע ועמוק יותר, כי הוא נוטה להזדהם מהר יותר, בעיקר באקלים החם של ישראל. טיפול פנים לגבר זהו תהליך נעים ומפנק לכל אחד. ועכשיו, כשיש את ספא אמרלד בלב תל אביב, גם הגבר העסוק ביותר יכול למצוא כמה שעות, מדי כמה חודשים.


ספא אמרלד – המקום המושלם עבור כל סוגי הטיפולים

ספא אמרלד ,ספא במלון דן פנורמה בתל אביב מהווה את כל מה שנדרש ממקום ספא בוטיק איכותי. כאן תמצאו את כל הטיפולים הקלאסיים, יחד עם אפשרויות רבות לטיפול עצמי. טיפול פנים לגבר ברמה הגבוהה ביותר, גם עבור עור רגיש, או עור הסובל מאקנה. ניתן להגיע לטיפולים בספא אמרלד כמעט בכל שעה. טיפול פנים לגבר בצורתו הקלאסית אורכת בסך הכל שעה, לכן ניתן וצריך למצוא את הזמן הדרוש על מנת להגיע ללב תל אביב ולהעניק קצת תשומת לב לגוף שלכם.

ספא בוטיק אמרלד פותח את דלתותיו לכולם, ומספק את השירות האיכותי ביותר, יחד עם צוות מיומן ומנוסה ביותר, שידאג להעניק לכם את המקסימום במהלך השהייה בספא. ניתן לשלב טיפול פנים לגבר עם עיסוי נהדר, מנוחה בג'קוזי, או טיפולי יופי משלימים. בין אם מדובר בגברים או נשים, צעירים או מבוגרים – לספא אמרלד תמיד יש משהו קסום להציע לכל אדם המגיע לדלתותיו.

ספא אמרלד מהווה מקום מעולה עבור גברים ונשים כאחד. טיפול פנים לגבר או מתנה לאישה. גם הטיפולים במקום הינם לגמרי יוניסקס – כלומר, אין שום טיפול שמיועד רק לנשים, או רק לגברים.מאידך גיסא ספא לזוגות הוא השם הנרדף של המקום. העובדים של ספא אמרלד מודעים לכך, שכיום הרוב המכריע של בני האדם דואגים למראה החיצוני שלהם, בלי קשר למינם.

זו הסיבה לכך שבספא אמרלד פיתחו סוגים שונים של טיפולי פנים, כאשר לכל אחד מהם יש התאמה מושלמת לגברים או לנשים. כלומר, הטיפולים לוקחים בחשבון את המאפיינים הספציפיים של העור הגברי, לעומת העור הנשי. בנוסף, המטפלים האדיבים של ספא אמרלד תמיד דואגים גם להתאים טיפול בצורה מיוחדת לכל אדם, בהתאם למצב העור שלו או שלה, הגיל, והמטרות שהם הציבו בפני עצמם.

בעזרת טיפול פנים לגבר של ספא אמרלד, כל אחד יכול להרגיש את עצמו בתור גבר אמיתי מושקע, יפה ומטופח, כמו שגבר אמיתי צריך להיות.

גבר… ספא אמרלד מזמין אותך להנות, עוד היום, מטיפול פנים מפנק ומקצועי!