שובר לספא לא רק מקנה הנחה אלא מאפשר לכם להעניק את המתנה המושלמת לאשה – יום פינוק בספא מפואר במלון דן פנורמה בתל אביב. אם אתם מחפשים מתנה לאשה שתראה כמה אתם אוהבים אותה ורוצים לפנק אותה – יום טיפולים בספא אמרלד זה בדיוק מה שאתם צריכים.


צוות המקום מבין טוב מאוד מה דרוש לכל אחת, על מנת להיות מאושרת. אתם יכולים להזמין מתנה לאשה בתור שובר ספא שאותו היא תוכל לממש מתי שהיא רוצה, אך עדיף להביא אותה לספא ליום פינוקים משותף שחייב להוות מכלול מושלם ומרשים של כמה שיותר טיפולים.


ספא אמרלד מציע לכם מגוון טיפולים ופינוקים אשר תוכלו להעניק מתנה לאשה הכוללים את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם הספא, המסופקים על ידי ספא אמרלד. כאלה שיפנקו אותה וירוממו את נפשה וגופה כאחד, משום שאין אישה יפה יותר מאשר אישה מאושרת שקיבלה את הפינוקים הטובים ביותר.

כאשר מתקרב אירוע חשוב לשניכם, או כאשר אתם רוצים לשבור את השגרה ולהפתיע את בת הזוג – ספא אמרלד הוא, בלי צל של ספק, הפיתרון המושלם עבורכם. בין הטיפולים הפופולאריים שניתן להתאים בתור מתנה לאישה: עיסוי שוודי, עיסוי ארומטרפי, רפלקסולוגי, עיסוי אבנים חמות, עיסוי איורוודה, וסוגים שונים של טיפולי פנים המותאמים באופן אישי לכל אישה ובכל גיל.

 

ספא אמרלד – מושלם ליום ספא לזוג

יש כמה וכמה שיטות לשמח אישה או בת זוג, שאם מכירים אותה במקצת, אפשר לדעת איזו מהן תתאים לה. יש דבר אחד משותף לכולם, נשים וגם גברים – כולם אוהבים פינוקים. לכן קחו שובר לספא היאפשר מבחר גדול של טיפולים,עיסויים,שימוש במתקני הספא ועוד. במידה ואתם מכירים אותה די טוב, תוכלו גם לדעת איזה טיפולים הכי ישמחו אותה, ואם לא, תמיד תוכלו להתייעץ עם העובדים בספא אמרלד. ספא אמרלד מהווה את המתנה המושלמת לכל אדם, ולנשים במיוחד. כאן הן יתפנקו בטיפולים האיכותיים ביותר, לכל הגוף, וגם לפנים. בנוסף, השירות המעולה של ספא אמרלד יאפשר לכל אישה לצאת משעריו מאושרת, עם חיוך מאוזן לאוזן.

 

מדוע ספא ישמח אישה?

אין ספק שכל אישה היא איכותית ומיוחדת במינה, וגם מאחורי הנשים היפהיפיות ביותר מסתתר הרבה יותר מאשר החיצוניות שלהן, יש שם אופי, תשוקה, רצונות עזים ועוד. אך כל אישה שואפת להרגיש את עצמה היפה והמיוחדת מכולן. לכן, שובר לספא אמרלד יביא לה לחוש בתור האחת והיחידה והאהובה ביותר. וזו בדיוק הסיבה לכך שמתנה בספא אמרלד זו הדרך המושלמת להראות לאישה שלכם שאתם אוהבים אותה עד אין קץ. .

ספא אמרלד מאפשר להעניק טיפול אחד קצר וממצה, או להזמין יום שלם של פינוקי ספא שונים: עיסוי שוודי, עיסוי רקמות עמוק, עיסוי רפלקסולוגיה, עיסוי באבנים חמות. בנוסף, בספא אמרלד תמצאו לובי מפואר שבו אפשר להעביר כמה וכמה שעות מפנקות. ספא אמרלד זהו מקום מעולה, שיכול להוות גם מתנה בפני עצמו, וגם מקום להעניק בו מתנה אישית יותר. בילוי בספא אמרלד מתאים לכל הנשים – לכבוד יום הולדת, יום נישואין, או סתם הפתעה נעימה שמטרתה להראות לאהובתכם את עומק רגשותיכם.