למגוון החבילות שלנו לחצו כאן >>

מרבית הזמן, החיים שלנו נעים בין שגרה שוחקת לבין לחצים וסטרס, שהם לא פחות שוחקים. ובכל זאת, אנחנו לא מסוגלים (נפשית) לעצור את העולם למספר שעות (או, אפילו, שומו שמיים, ליום שלם!) ולפרגן לעצמנו את המנוחה לה אנחנו זקוקים. לא רק אנחנו כאלה, אלא, במידה רבה, כל מי שמקיף אותנו - בן/בת הזוג, החבר/ה הטוב/ה, ההורים, כולם. לכן, אחת המתנות המעולות שניתן להעניק למי שאוהבים, היא שובר לספא. פה, מדובר בטריק פסיכולוגי קטנטן: שובר לספא, במיוחד לספא בוטיק, כמו אמרלד ספא, לדוגמה, הוא משהו שסביר להניח שאף אחד מאיתנו לא יקנה עבור עצמו, ולא בגלל העלות, אלא בשל חוסר הזמן. אבל(!) כשאנחנו מקבלים שובר כזה במתנה, אנחנו חשים מחויבות לנצל אותו, גם בגלל ש"חבל על הכסף" וגם כדי לא להעליב את נותן המתנה. מחוכם, נכון?

למי כדאי לכם לרכוש שובר לספא?

אחרי שחשבתם מעט על התרגיל הפסיכולוגי שגילינו לכם, בוודאי עולה לכם בראש רשימה ארוכה למדי של אנשים שמגיע להם שתרכשו להם במתנה שובר כזה. שימו את הרשימה הזו בצד וחכו רגע. אם אתם חושבים ששובר כזה מגיע להם, לכל אותם אנשים שאתם אוהבים ודואגים להם, לא מגיע גם לכם שובר כזה? חוויה של פינוק והתרגעות בספא? זמן של פסק זמן מהכל? ברור שכן! עכשיו, קחו את הרשימה והוסיפו את שמכם בראשה, זה מגיע לכם!

חייבים ספא? אי אפשר משהו אחר?

ברור שאפשר משהו אחר, אבל מאחורי ההמלצה על שובר לספא, מסתתרת חשיבה מרובה: ספא, לפחות ככל הידוע לנו כיום, הוא המקום היחיד בו ניתן, במקביל, להרגיע גם את הגוף וגם את הנפש, למלא את המצברים הפיזיים והנפשיים, להתרענן, לצבור כוחות ולשוב בכוחות מחודשים לשגרת החיים עליה דיברנו בתחילה. נכון, אנחנו אנשים שונים, וככאלה, יש לנו העדפות שונות, אבל, עדיין לא פגשנו אדם שבילוי בספא לא חולל שיפור מדהים בגוף ובנפש שלו!

 

שובר לספא | אמרלד ספא