מתעניינים בספא ובפינוקים השונים אותו הוא מציע? רוצים לבקר בספא או לתת מתנה שווה למישהו שאת אוהבים. במקום לשבור את הראש, ניתן לקנות שובר מובנה הכולל בדיוק את מה שאתם רוצים. המומחים של אמרלד ספא נותנים לכם את כל המידע שאתם צריכים על שובר לספא.

 

מה זה ספא?

ספא הוא כינוי לטיפול במים על ידי טבילה במעיינות או באמבטיות, אך בשם זה מכונה גם מקום המציע טיפול שכזה. הספא מציע טיפולים שונים שעשויים לשפר את בריאות הגוף והנפש. בספא סטנדרטי תמצאו בדרך כלל אמבטיה וג'אקוזי, ובנוסף תוכלו ליהנות משירותי עיסוי וטיפולי פנים שונים. כמו כן מוצעות ארוחות ופינוקים אחרים להשלמת הבילוי.

 שןבר לספא למגוון טיפולים במלון דן פנורמה בתל אביב

למה כדאי ללכת לספא?

קיימות סיבות רבות ללכת לספא. הספא מציע שירותים שונים שעשויים לשפר את הבריאות הגופנית והנפשית שלכם. מבחינה גופנית הספא מציע טיפולים שונים ששומרים ומשפרים את מצב העור. העור שלנו נסדק ומתקלף בגלל האקלים המשתנה, ועל ידי טיפולים ניתן לשפר את מצבו. מבחינה נפשית, הספא מאפשר לקחת פסק זמן כדי לשבת ולהירגע. הטיפולים השונים משפרים את ההרגשה ומאפשרים לכם לעצור את מרוץ החיים ולנשום בכיף.

 

לא הולכים בלי שובר לספא

כאשר מחליטים ללכת לספא כדאי לדעת שקיימת גם אפשרות של רכישת שובר לספא. השובר מאפשר לכם לבחור מראש את החבילה אותה תרצו לקחת. תוכלו לתת את השובר כמתנה לחברים ובני משפחה, או להפתיע באמצעותו את בן או בת הזוג. בנוסף, אם תבחרו לרכוש שובר תוכלו ליהנות גם מחיסכון במחיר. אם תרכשו כל אחד מהשירותים השונים שמציע הספא בנפרד תשלמו על כל אחד מהם מחיר מלא. אך במידה ותבחרו בשובר תוכלו ליהנות ממספר פעילויות בכרטיס אחד, וכך לחסוך כסף.

 

סוגי שוברים

קיימים סוגים שונים של שוברים. השוברים נבדלים זה מזה בשירות אותו הם מציעים ובמשך הזמן. תוכלו לבחור קומבינציות שונות בהתאם למה שמתאים לכם, או לחבריכם. כך לדוגמה תוכלו לבחור שובר לספא הכולל מסאז' זוגי למשך 30 דקות, ארוחה ופינוקים נוספים במחיר אטרקטיבי. כך תוכלו ליהנות עם יום כיף זוגי במרכז. בנוסף, תוכלו לרכוש גם חבילת פינוק אישית שתכלול את כל הדברים שאתם אוהבים.