עיסויים ושאר טיפולי ספא תל אביב הפכו בעשרים השנה האחרונות מפינוק יקר לעשירים בלבד לטיפולי בריאות הכרחיים לכל אחד ואחת. אך לא כולם מעוניינים להגיע לספא, מכל מיני סיבות, ובמיוחד בשביל אנשים אלה הומצא שירות ספא עד הבית, המביא את הפינוק אליך. מנהלי ספא אמרלד במלון דן פנורמה בתל אביב מציעים לכם את הפינוק האולטימטיבי.

 

לגוף ולנפש

טיפולי הספא השונים הפכו לפופולאריים כל כך בזכות המרגוע שהם מביאים לגוף ולנפש יחד. המרגוע הזה נחוץ לנו מאוד בקצב החיים הגבוה שאנו חיים בו בעולם המערבי המודרני, ובעיקר בישראל, בה רמות המתח השוטף גבוהות במיוחד. הפופולאריות הגבוהה של מכוני הספא השונים הפכה את הטיפולים ליקרים פחות וזמינים יותר, וכיום ניתן למצוא לא רק ספא בתל אביב אלא גם בכל מקום אחר בארץ ואפילו, כאמור, להזמין טיפולי ספא הביתה.

 

ביטחון מלא

שירותי מסאז' עד הבית אינם המצאה חדשה, אבל אם בעבר היה ניתן להזמין בעיקר מעסים פרטיים, ולעולם לא יכולת לדעת מי בדיוק מגיע אליך וכיצד הפגישה תיגמר, היום קל יותר למצוא שירותים כאלה ולהזמינם ממקומות בטוחים, ידועים ומוכרים ולהינות לא רק מעיסוי טוב יותר אלא גם מרמת בטחון גבוהה יותר.

 

במלון או בבית

ההבדלים בין ללכת לספא במלון או לקבל עיסוי בבית הם גדולים. במכון הספא ישנם תמיד שירותים נוספים שניתן לקבל במחיר הטיפול כמו סאונה וג'קוזי, ובמקומות איכותיים תוכלו להינות מאווירה יוקרתית ושירות מעולה. כאשר מזמינים ספא תל אביב, נהנים מפרטיות מלאה ומחוויה מיוחדת, וכן חוסכים בזמן של הנסיעה וההתארגנות.

 

ספא מפנק בבית
אך גם אם הזמנתם ספא עד הבית ולא הלכתם למכון, המעסה או המטפל יגיעו אליכם מצוידים בכל הדרוש, החל ממיטת טיפולים ומגבות נקיות, וכלה בשמנים, נרות ואפילו דיסק עם מוסיקה מתאימה, כדי ליצור אווירה נינוחה ככל האפשר. מגוון הטיפולים שניתן להזמין הביתה הוא גדול: עיסוי, רפלקסולוגיה, שיאצו, אבנים חמות, לומי לומי, וכל שיטת טיפול אחרת המוצעת במכון הספא, כולל טיפולים זוגיים לפינוק מושלם ותחילתו של ערב רומנטי אינטימי ומיוחד. הנה, קיבלתם גם רעיון...

 

ספא תל אביב - הפינוק האולטימטיבי