כאשר אנחנו מחפשים ספא אנחנו זוכרים לוודא מהם הטיפולים המוצעים שם והאם יש ג'קוזי, אך אנו עלולים לשכוח לברר האם יש בריכה. המומחים של אמרלד ספא מסבירים לכם למה אתם צריכים דווקא ספא עם בריכה.

 ספא עם בריכה

מהו ספא?

ראשית נבהיר מהו ספא. ספא הוא כינוי לטיפול במים על ידי טבילה במימי מעיינות או אמבטיות, בשם ספא מכונה גם אתר המציע טיפול שכזה. מקור המונח בעיר ספא שבבלגיה. בעבר שימש ספא בעיקר כטיפול רפואי, אך כיום הליכה לספא מקובלת גם כנופש. בנוסף לרחיצה מציעים אתרי ספא גם טיפולים פיזיותרפיסטים שונים כמו עיסוי ותרגילי התעמלות.

 

למה צריך את זה?

האדם המודרני כל הזמן עוסק במרדף אחרי מטרות, ביקור בספא הוא הזדמנות להרפות מהרדיפה המתמדת ולהתמכר להרגשה של שלווה נעימה. עיסויים שונים יוכלו להקל על שריריכם המאובנים מהישיבה הממושכת מול מחשב, וטבילה באמבט תרענן את נשמתכם. אם לכל אלה מתלווה בריכה הרי שהכל טוב כפליים.

 

שילוב הבריכה בספא

אחרי שהבנו מה עושים בספא ומהי מטרתו ננסה להבין מדוע ספא צריך גם בריכה. ספא עם בריכה יתאים במיוחד כאשר מגיעים לספא לבילוי של מספר שעות, ולא רק לטיפול בודד. כך, אם לדוגמה אתם מתכננים מספר טיפולים תוכלו להתרענן בבריכה בין טיפול לטיפול. בנוסף תוכלו לשלב את הביקור בספא עם עשיית כושר, ולשחות בבריכה.

 

סוגי בריכות בספא

לא בכל ספא יש בריכה, לכן לפני שאתם מגיעים כדאי לברר האם הספא כולל אחת כזו. קיימות בריכות שונות באתרי הספא השונים, ועליכם להחליט איזה סוג בריכה מתאים לכם. כך לדוגמה, אם הספא מציע רק בריכה לא מחוממת לא מומלץ להגיע לשם בחורף. אך אם תבחרו להגיע לספא לו בריכה לא מקורה במהלך הקיץ, תוכלו ליהנות מהפסקה לשיזוף בין הפעילויות השונות בספא.

 

בריכה פרטית

אפשרות נוספת של ספא עם בריכה בתל אביב היא ספא עם בריכה פרטית. בריכה פרטית תתאים במיוחד לביקור זוגי לרגל יום נישואין או יום הולדת. הבריכה תהיה סגורה רק בשבילכם, כך תוכלו ליהנות מאינטימיות ופרטיות ולחגוג יחד. בנוסף, בריכה פרטית תתאים מאוד גם למסיבות שונות כמו מסיבת רווקות.