אנשים רבים, לרבות אנשים מאזור המרכז, מחפשים ספא מומלץ בתל אביב עבור בילוי אישי, זוגי ועוד. אולם, כאלה החדשים בתחום או כאלה שהלכו בעבר לספא והתאכזבו, לא תמיד יודעים מה הם הקריטריונים שיעזרו להם למצוא את הספא המושלם בתל אביב ובכלל. כדי לסייע לכם, קיבצנו עבורכם את המידע הבא!

 

ספא מומלץ בתל אביב: קודם כל בודקים את המיקום

הטיפ הזה נשמע מצחיק לכאורה, שכן ברור שהספא חייב להיות בתל אביב. עם זאת, שימו לב למיקום המדויק של הספא בתוך העיר. כלומר, האם הספא נמצא במקום נוח ונגיש? האם הספא ממוקם באזור מפוקפק? האם תהיה לכם חניה נוחה בהגיעכם אליו? וכד'. אם התשובה היא "לא" לאחת או יותר מן השאלות שהצגנו, קחו בחשבון שיכול להיות שתגיעו לספא עצבניים או פשוט באווירה לא נעימה. 

למה בתל אביב?

ובכן, מרבית האנשים גרים במרכז הארץ, ואין ספק או ויכוח בקשר להיותה בירת הבילויים של ישראל והעיר שבה יש הכי הרבה אופציות מכל סוג אפשרי. מי שגר בתוך העיר יכול להינות מהפוגה בעומס היומיומי על ידי גיחה לספא לשעה או יותר, ומי שגר מחוץ לתל אביב יכול לשלב את הביקור בספא בביקור בעיר או בחופשה בת כמה ימים. האמת, לספא מומלץ בתל אביב כדאי להגיע אפילו במיוחד.

ספא מומלץ בתל אביב | אמרלד ספא

יש לכם דרישות מיוחדות? 

דרישות מיוחדות כוללות למשל העדפה של מין המטפלת (בייחוד במקרה של דתיים, אבל לא רק), ארוחות, ועוד. בכל אופן, חשבו עם עצמכם מראש על אותן בקשות או דרישות מיוחדות שעשויות להיות לכם, ודאגו לבקש אותן מבעוד מועד (בכל אופן, אל תצאו מנקודת ההנחה שהספא יספק בהכרח את מה שתבקשו). 

 

מה עושים אחרי או לפני הספא? 

פעמים רבות, בודדים או זוגות וכד', שמפנקים את עצמם בטיפול ספא, לא באמת יכולים לחזור לעבודה או לעיסוקיהם הרגילים לאחר מכן, פשוט כי ההנאה מטיפולי הספא עוררה בהם חשק ליום כיף, או ליום חופש. לכן, כשאתם מחפשים ספא מומלץ בתל אביב, בררו על חבילות שונות שיש לספא, האם הוא נמצא בקרבת אזורים מעניינים עם אטרקציות ועוד. 

 

לסיכום, הרשו לנו להמליץ על ספא מושלם!

אם היינו צריכים לבחור ספא אחד בתל אביב, יוקרתי, מרווח ועם הטיפולים האיכותיים ביותר, היינו בוחרים באמרלד ספא בתל אביב. מדובר בספא בוטיק מפנק במיוחד, עם חבילות מעניינות, שלל טיפולים לגברים ולנשים ואזור לשכוח, ממוקם במלון דן פנורמה המוכר בתל אביב. בספא הזה יש את כל מה שספא מומלץ בתל אביב צריך לכלול ואף יותר מכך, כך שלכם נותר רק להגיע ולהתנסות!