במקורו ספא הוא כינוי לטיפול רפואי על ידי טבילה במים, אך כיום מקובל לעשות ספא גם למטרות נופש. בנוסף לרחיצה אתרי ספא מציעים טיפולי פיזיותרפיה שונים כמו עיסויים, ובנוסף הדרכות לתזונה נכונה. אחת האפשרויות שהולכת וצוברת תאוצה היא ספא קבוצתי. המומחים של אמרלד ספא מפרטים את כל מה שאתם צריכים לדעת על ספא לקבוצות.

 
ספא לקבוצות במלון דן פנורמה בתל אביב

להירגע עם חברים

ספא הוא צורך רפואי ונפשי. מגוון הפינוקים שהספא מציע ישפרו את בריאותכם ויתנו מרגוע לנפשכם. זהו מקום נהדר להירגע מקשיי היומיום, ואין כמו לשבת ולהירגע יחד עם החברים. ספא לקבוצות יכול לגבש אותה ולתת לבילוי ערך מוסף. אתרי ספא מציעים אפשרויות שונות לקבוצות וכדאי להכיר את כולם כדי לדעת מה מתאים לכם.

 

יום כיף לקבוצות

בספא תוכלו לערוך אירועים פרטיים שונים כמו יום כיף לקבוצות. הספא יציע לכם אמבטיות ארומטיות וג'קוזי מפנק, ובנוסף תוכלו להתפנק במגוון עיסויים. תוכלו לסגור את הספא לקבוצה שלכם וליהנות מפרטיות וגיבוש. כמו כן, תוכלו לכלול גם ארוחה במהלך הבילוי.

 

יום הולדת

יום הולדת יש פעם בשנה, ורוצים למצוא רעיון מקורי כיצד לחגוג בכל פעם. דבר זה נכון במיוחד כאשר מגיעים לגיל עגול ויפה. אפשרות מהנה למסיבת יום הולדת בלתי נשכח היא לחגוג בספא. תוכלו להזמין חברים וחברות, או את בני המשפחה וליהנות מאמבטיות ארומטיות, עיסויים מפנקים וארוחות מיוחדות ובריאות. 

 

מסיבת רווקות

ניתן לערוך בספא גם מסיבת רווקות. הכלה יכולה לערוך בספא יום פינוק מיוחד, בו היא וחברותיה ייהנו מטיפולים קוסמטיים ועיסויים מרגיעים. בנוסף הן יוכלו לטבול בג'קוזי ולאכול ארוחה משובחת. עריכת המסיבה באופן הזה מומלצת כיוון שהיא נותנת מענה לצורך של הכלה לנוח ולהירגע לפני החתונה, שנתפסת בדרך כלל כאירוע מרגש אך מלחיץ.

 

ימי גיבוש משרדיים

אפשרות נוספת של ספא לקבוצות היא ימי גיבוש משרדיים. ימי גיבוש משרדיים הפכו לנורמה ובין שלל האפשרויות אליהן ניתן לקחת את המשרד כדאי לחשוב גם על ספא. השהות בספא תעניק לעובדים פסק זמן מהעבודה השוחקת ותעזור להם להחזיר את שלוות נפשם. בנוסף, העובדים יחוו חוויה מגבשת שתוכל לשפר את עבודת הצוות במשרד.