יום זוגי, רק לך ולו, לך ולה. חלום פשוט של רומנטיקה ואינטימיות, בשקט שאתם זקוקים לו יחד. את החלום הזה פשוט וכדאי להגשים בספא לזוגי. ספא לזוגות הוא ספא שבנוי בדיוק בשבילכם ובשביל אחרים כמותכם – זוגות שרוצים וזקוקים לזמן איכות יחד, ליציאה משותפת מהשגרה, ול"טיפולי תחזוקה" לזוגיות. מנהלי ספא אמרלד, ספא בוטיק אינטימי במלון דן פנורמה בתל אביב, מסבירים על היתרונות של הבילוי הזוגי בספא.

ביחד לבד

בניגוד לאתרי ספא אחרים, ספא לזוג שבא יחד, במטרה להעביר יום בילוי זוגי,  צריך להתאפיין בשקט, אינטימיות ופרטיות. ספא זוגי צריך להכיל מעט חללים ולאפשר בילוי בג'קוזי, סאונה, טיפולי גוף ועוד בצורה אינטימית, כך שבני הזוג אינם צריכים לחלוק את החללים הללו עם אנשים נוספים.

 

מי צריך ספא לזוגות?

אתם! ואנחנו גם. כלומר, כל אחד ואחת. בילוי זוגי של יום כיף ופינוק בספא תורם לחיזוק הזוגיות וליציבותה. הבילוי האינטימי מחזק את  הקשר, מלבה את האהבה, מחדש את התשוקה, ועוד. זוגות טריים יכולים פשוט להינות מהזמן הזוגי ולהעמיק את הקשר ביניהם, וזוגות ותיקים יכולים לנצל את היום הזה לחידוש ורענון מצברי הזוגיות. טיפולי הגוף, הסאונה והג'קוזי, מאפשרים לשחרר את המתחים הפיזיים השונים ואת המטענים הנפשיים שהצטברו אצלכם, ומבטיחים עתיד טוב יותר, ביחד ולחוד.

 ספא לזוגות בתל אביב

תנו לעצמכם מתנה

לתת יום ספא במתנה לבן או בת הזוג הוא אחד הדברים המתגמלים ביותר. קודם כל ישנה השמחה שלהם, והכיף שבלראות אותם שמחים לקבל את המתנה. מלבד זאת, לאור כל האמור לעיל, ספא לזוגות יתרום גם לכם אופן אישי, ביום החופשי שתקבלו גם אתם ובחיזוק הזוגיות, שגם לכם חלק חשוב בה, כמובן.

 

עיר האורות והספא

בילוי  של יום בספא בתל אביב, כולל לינה, משדרג את החוויה הזוגית אפילו יותר. שפע האטקרציות ואפשרויות הבילוי הזמינות בתל אביב הופכות את החופשה הקטנה שלקחתם לכם מעמל היום יום וטרדות השגרה, למושלמת. ספא לזוגות יפנק אתכם בכל טיפול שרק תוכלו לדמיין, ואת הערב תוכלו לסיים בארוחה טובה במסעדה, בסרט שמזמן רציתם לראות ולא הספקתם, בהצגה, אופרה או כל דבר אחר שאהוב על שניכם.