בילוי בספא עשוי להיות חוויה מהנה ומרגיעה, אך אם אתם אנשים דתיים בילוי שכזה עלול להיות מורכב יותר בשבילכם, זאת בגלל שמירה על גדרי צניעות שונים והבדלים תרבותיים. המומחים של אמרלד ספא פותחים בפניכם את האפשרות של ספא לדתיים.

 ספא לדתיים במלון דן פנורמה בתל אביב

על ספא

ספא הוא מקום בו נערכים טיפולים שונים שמטרתם הרגעת הגוף והנפש. ספא כולל בדרך כלל ג'קוזי מפנק ואמבטיות קצף מרגיעות. בנוסף מוצעים בספא טיפולים שונים כמו עיסויים מגוונים, טיפולי פנים ועוד.

 

למה כדאי ללכת לספא?

החיים בעולם המודרני לחוצים. אנו כל הזמן נעים ממקום למקום - עבודה, קניות, בישולים ונסיעות. ביקור בספא הוא מעין פסק זמן ממרוץ החיים ואפשרות למילוי מצברים. הספא מאפשר להתנתק מהיום יום ולהרגיע את הגוף. העיסויים המוצעים בספא מאפשרים לגוף להתרענן ולהתחדש. לאחר הביקור אנו חוזרים לחיים במלוא המרץ וכובשים ביתר קלות כל יעד העומד בפנינו.

 

למה זה מורכב לדתיים?

לאנשים מהמגזר הכללי ביקור בספא הוא פשוט יחסית אך לאנשים דתיים יש דרישות שונות. הביקור בספא דומה לביקור בבריכה בכך שהוא מצריך לבישת ביגוד מינימלי. כשם שאנשים דתיים זקוקים לבריכה נפרדת כך עולה הצורך שלהם בספא נפרד.

 

אז מה זה בעצם ספא למגזר הדתי?

ספא לדתיים כולל את כל השירותים הניתנים בספא סטנדרטי, אבל תוך שמירה על הפרדה בין גברים לנשים. הטיפולים השונים ניתנים בחדרים נפרדים כך שהטיפול כולו נעשה תוך שמירה על צניעות כדרישת ההלכה. קיימות אפשרויות שונות להפרדה. יש מכונים המציעים ימים נפרדים - יום לנשים ויום לגברים, ויש מכונים שמסתפקים בשעות נפרדות. מכוני ספא מציעים גם ארוחות, וכמובן שספא המותאם לציבור הדתי יגיש אוכל כשר.

 

ספא לזוגות דתיים

אחד מאופני הבילוי הנפוצים בספא הוא בילוי זוגי. ספא לזוגות בתל אביב הוא אפשרות טובה לחגיגת יום נישואין או יום הולדת, אך כאשר מדובר בשעות נפרדות אין אפשרות לזוג לבלות יחד. לשם כך מציע הספא חדרים מיוחדים לזוגות, חדרים אלה מתאימים במיוחד להיות ספא לדתיים. בחדר הפרטי תוכלו ליהנות יחד עם בן הזוג מהשירותים והפינוקים הניתנים בספא תוך שמירה על פרטיות וצניעות. כך גם זוגות שומרי תורה ומצוות יכולים ליהנות יחד ממנעמי הספא.