עם ישראל הוא לא רק עם הספר אלא גם עם המסאז'... כנראה שאין עוד מקום בעולם בו ישנה פריחה גדולה כל כך של אתרי ספא וטיפולי גוף שונים כמו בישראל, אולי בגלל רמות הסטרס הגבוהה בישראל ואולי בגלל סיבות אחרות. אז מה ההבדל בין ספא יוקרתי בתל אביב, כמו ספא אמרלד במלון דן, לסתם ספא, והאם באמת כדאי לשלם את הפרשי המחיר?

המטפלים

מטפלים טובים יכולים לעבוד בכל מקום: בבית, בספא יוקרתי או בספא פשוט וזול, אך הסיכוי למצוא מטפלים טובים ואיכותיים יותר בספא יוקרתי גדולים יותר מהסיכוי למצוא מטפלים מנוסים ומקצועיים במקום אחר. למה? כי מנהלי הספא היוקרתי מחויבים לשמו של המקום ולמתן תמורה מלאה לכספכם, ולכן ישקיעו זמן ומשאבים במציאת המטפלים הטובים ביותר ויתגמלו אותם בהתאם.

סוגי הטיפולים

כאמור, ספא יוקרתי בתל אביב מחויב בשמירה על רמה גבוהה של שירות ואיכות, ולכן יציע מגוון טיפולים רחב, ולעיתים מיוחד, שלא ניתן למצוא במקומות פשוטים יותר. לדוגמא: עיסוי רקמות עמוק, שיאצו, טיפול באבנים חמות, איורוודה, עיסוי פיליפיני, טיפולי בוץ לצלוליט, עיסוי במבוק ועוד. את האחרונים ברשימה לא תוכלו למצוא ברוב אתרי הספא בארץ. בנוסף, אתרי ספא יוקרתיים נותנים את האפשרות לקבל מסאז' זוגי ובונים ימי רומנטיקה מושלמים לחיזוק הזוגיות.

ספא יוקרתי בתל אביב המעוצב בסגנון בוטיק

המקום

אתרי ספא יוקרתיים ואיכותיים משקיעים לא רק במטפלים ובמגוון העיסויים אלא גם במקום עצמו. כאן לא תמצאו פינות עם צבע מתקלף, פח מלא או שטיח ששכחו לטאטא מתחתיו. יוקרתיות מחייבת, ולכן המקום יהיה מושקע ונעים כדי שיהווה מקום מושלם להירגעות מקסימלית ונינוחות.

 

המיקום

אחרון חביב- המיקום. ספא יוקרתי בתל אביב לא דומה לספא בשום מקום אחר, יוקרתי ככל שיהיה, בזכות העיר עצמה. תל אביב מציעה אינסוף אפשרויות שיכולות לתרום לבילוי שלכם. אז נכון, את אותה עיר ממש אפשר למצוא גם מסביב לאתרי ספא פשוטים, אך יציאה לבילוי בעיר לאחר יציאה מהספא הטוב ביותר שיש, אינה דומה לשום דבר אחר שעשיתם אי פעם.