בתוך מרוץ החיים - העבודה, הנסיעות, הסידורים וכל יתר המטלות של כל אחד ואחת מאתנו, חשוב לתת תשומת לב לבריאות ולאיזון הגופני והנפשי. יציאה מפנקת ומרגיעה משגרת היומיום, לא חייבת לכלול טיסה ליעד מרוחק.

 

היא יכולה לקרות ממש כאן, בלב ליבה של העיר הגדולה, באמרלד ספא. כדי שתוכלו לבחור את הטיפול המתאים לכם בין מגוון הטיפולים והשיטות, ריכזנו עבורכם הסברים קצרים להתמצאות. אתם מתפרקדים בספא בתל אביב, וזוכים לטעימה פרי פיתוח מקומות שונים ברחבי העולם והזמן, מהעת העתיקה ועד לימינו.

 

שיאצו

שיטת טיפול במגע בלחיצות, שמקורה ביפן. המונח "שיאצו" ביפנית מגיע משילוב המילים לחץ ואצבע - במקור הלחיצות היו של אצבעות המטפל לאורך גוף המטופל, אך עם השנים התפתחה הטכניקה ללחיצות גם באמצעות המרפקים והברכיים. טיפול השיאצו משחרר חסימות אנרגטיות במרידיאנים ומביא לתחושת רוגע ונינוחות.

ספא בתל אביב : טעימה מפתיעה

רפלקסולוגיה

שיטת טיפול הממפה את הגוף ואבריו בכף הרגל, ומטפלת במצבים שונים בגוף דרך לחיצות על האיזורים המייצגים בכף הרגל. השיטה פותחה בראשית המאה העשרים על ידי ד"ר ויליאם פיצג'רלד, רופא שהתמחה באף אוזן גרון, על אף שניתן למצוא עדויות לטיפולים שהתבצעו על ידי מגע בכפות הרגליים במצרים העתיקה ובמקומות נוספים בעולם.

 

עיסוי פיליפיני

כדורי עץ המחליקים ומתגלגלים על גופו של המטופל, עם או ללא שמן, יוצרים עיסוי עמוק ומיוחד, שונה מעיסוי רגיל על ידי כפות ידיים. אין הרבה אתרי ספא בתל אביב שמציעים את העיסוי המיוחד הזה.

 

עיסוי כדי אדמה

הטיפול מתבצע על ידי מגע של כדים מיוחדים המיועדים לעיסוי הגוף. כל כד מחקה מגע שונה הקיים בטבע, ושמות הכדים מעידים על ייחודיותם: כד חלוק נחל מרגיע ומכין את הגוף לטיפול, כד חול ים -  חספוס עדין ורחב, כד גלים המניע נוזלים ויוצר זרימה ועוד.

 

עיסוי רקמות עמוק

בעיסוי זה משולבות אבני בזלת חמות ואבני שיש קרות, לאפקט מיוחד: החום של אבני הבזלת חודר אל עומקי הרקמות ומרגיע את השרירים, הקור של אבני השיש פותח את החסימות ומשפר את חילוף החומרים בגוף.

באמרלד, ספא בתל אביב אפשר להיכנס בכל רגע לאתנחתא מרגיעה שמקורה ביפן, בפיליפינים, ביעד אחר או כאן באדמת ארץ ישראל.