כשאתם חושבים על ספא בתל אביב – איך זה נראה? מצד אחד, תל אביב היא העיר ללא הפסקה ואפשרויות הבילוי בה אינסופיות, ומצד שני, ספא זה מקום של שלווה והירגעות, של מנוחה לגוף ולנפש. אז איך זה מסתדר ביחד? מנהלי אמרלד ספא במלון דן ת"א מסבירים איך זה עובד ביחד ולמה ספא בתל אביב הוא האופציה הכי טובה שיש. 

חיים בסיר לחץ 

החיים המודרניים כוללים אינספור מטלות ומשימות שיש לבצע ומעט מאוד זמן לפנאי ומנוחה למי שאינו יוזם לעצמו זמנים כאלה באופן מודע וקבוע. רמות הלחץ והסטרס שרוב האנשים חיים בהן הן חסרות תקדים ביחס לעבר, ויש לכך מחיר, בבעיות נפשיות כמו דיכאון, חרדה והתפרצויות שהסטרס עלול לזרז את הופעתן, ובמחלות פיזיות רבות שנגרמות כתוצאה כמעט ישירה מכך. 

ספא בתל אביב - איך זה נראה

שחררו 

שתי הדרכים הטובות ביותר להשתחרר מהלחץ, באופן חד פעמי ועדו יותר מכך באופן קבוע, הן לצאת לבלות עם אנשים שאתם אוהבים, וללכת לספא לקבל טיפול גוף מרגיע כמו עיסוי, שיאצו, רפלקסולוגיה ועוד. הכי טוב הוא, כמובן, השילוב ביניהם – קודם ספא ואחר כך בית קפה, ארוחה טובה, סרט או הצגה וכו', או להיפך: יום בילוי הכולל את כל מה שאתם אוהבים לעשות, שמסתיים בטיפול ספא ארוך ומפנק, שלאחריו מומלץ להישאר לישון בעיר ולמתוח את החופשה רק עוד קצת. ואם שילוב אז ברור שהולכים על ספא בתל אביב, שיש בה הכל מהכל. 

באופן קבוע וחד פעמי 

כיוון שברור שהלחץ הוא חלק מאורח החיים המודרני וקשה מאוד לשנות זאת, ההמלצה הטובה ביותר להקטנת רמות הלחץ והעומס שאנו חיים בהן היא לדאוג לזמני פנאי ומנוחה. פנו לעצמכם זמן קבוע להיות עם המשפחה, זמן לתחביבים, זמן לבילוי וזמן לטיפול בספא. טיפולי הספא ידועים כמרגיעים, משחררים וכמטעינים באנרגיות מחודשות וטובות, והטוב ביותר הוא לקבל טיפולי גוף אחת לשבוע-שבועיים, כדי לעזור לעצמכן להירגע וכדי למלא מצברים. 

איך נבחר את הספא בתל אביב?

ספא בתל אביב חייבים לבחור לפי קריטריונים ברורים של איכות, ניסיון, רמת שירות, ומיקום נוח, כולל מציאת חניה. אל תתפשרו והעדיפו תמיד ספא שיש עליו המלצות טובות ושבו אתם בטוחים שאתם בידיים טובות.