אמרלד ספא במלון דן פנורמה בתל אביב דורג לא מזמן כאחד מחמשת אתרי הספא הטובים בארץ על ידי אתר YNET. הספא מוכיח כי גם ספא בתל אביב לא חייב להיכנע לנורמה ויכול להתעלות מעל ההרגלים המוכרים כדי להנפיק לכם חוויה על-חושית מושלמת, לזוגות בלבד.

 

ספא לאיכות חיים

במציאות המתוחה בה אנו חיים, ברמת האינטנסיביות שבה אנו מתנהלים, טיפולי ספא אינם מותרות אלא הכרח לשיפור איכות החיים. סטרס מתמשך פוגע הן בגוף, על ידי יצירת מתיחויות שרירים וכיווצים שונים המכאיבים ומגבילים אותנו, והן על ידי הצטברות מתח נפשי הגורם לעצבנות מיותרת ומתחים ביחסים הבין-אישיים שלנו. טיפולי ספא מנטרלים את המתחים הללו.

ספא בתל אביב - המלצה לזוגות

 

למה דווקא בזוג?

בהמשך לכל האמור לעיל, מערכות היחסים הזוגיות שלנו הן הראשונות שנפגעות מעומס יתר של אחד מבני הזוג, ובמקום להיות מקום מפלט הן הופכות למקום התמודדות נוסף, המכביד עלינו במקום להקל.

כאשר שני בני הזוג באים יחד לקבל טיפול ולבלות זמן איכות ביחד, ולא משנה אם מדובר בספא בתל אביב או בכל מקום אחר לצורך העניין, הם מצליחים לפתור כמה בעיות בבת אחת: שני בני הזוג מקבלים טיפולים התורמים להירגעות, זה לצד זה, כל אחד את הטיפול המתאים לו לפי בקשתו, ונפטרים מהמתחים המלווים אותם ביום יום. הטיפול תורם לנינוחות של בני הזוג  ומאפשר להם להיפתח יותר זה לזה בצורה אינטימית ורגשית לאחר מכן, כך שהם יכולים להעמיק את הקשר הזוגי שלהם ולשפר אותו.


למה דווקא במלון?

ספא במלון מאפשר לאורחיו להינות משירותים נוספים פרט לטיפולים, ומאפשר למקום להעניק להם שירות חמישה כוכבים. לובי אירוח אינטימי לבני הזוג, ובהתאם לחבילה שרכשתם תוכלו לקבל גם יין או שתיה חמה, כניסה לבריכה, ארוחה זוגית ועוד.

 

ספא עד הבית

אמרלד ספא מציע שירותי ספא עד הבית, שירות ייחודי של ספא בתל אביב מבחינת האיכות והאווירה. שני מטפלים יגיעו אליכם מצוידים במיטות טיפולים וכל הציוד הדרוש כדי להעניק לכם חווית ספא זוגית ואינטימית בפרטיות ביתכם. תוכלו לקבל מסא'ז עד הבית, שיאצו, רפלקסולוגיה וכל טיפול אחר המוצע בספא. אחרי שהם ילכו תוכלו להינות מכל יתרונות הספא וקצת יותר.