כל פעם שמתקרב עוד יום לחוץ, משימות בלתי פוסקות,מריבות וכדומה מומלץ לקחת פסק זמן ולמלא מצברים עם שובר לספא.

במקרים אחרים חג האהבה, בין אם זה הלועזי שבאמצע פברואר או העברי שבאמצע אב, מוצאים את עצמם גברים רבים בבלבול – מה כדאי לתת מתנה לאישה שהם אוהבים? ימי הולדת, ימי נישואין... אזו מתנה אתן לה?

 

אם תשאלו נשים, רובן יגידו לכם שבילוי זוגי מושקע הוא המתנה המועדפת עליהן, הרבה לפני ספר, שוקולד או בושם. מנהלי ספא אמרלד, ספא לזוגות במלון דן פנורמה, מסבירים מנסיונם איך יום פינוק זוגי הוא המתנה המושלמת לכל אישה ולגבר שלה.

 

מחווה רומנטית

המחווה הרומנטית של בילוי יום זוגי בספא מוערכת על ידי מרבית הנשים, אבל לא מהסיבות שהגברים סבורים. גם אם המיקום עצמו מושלם, והספא אינטימי, ובסוף היום תצפו בשקיעה יחד עם כוס יין טוב, מה שהכי רומנטי בעיני הנשים הוא העובדה שהשקעתם בהן זמן.

 

העובדה שהגבר טרח לחפש ולמצוא שובר לספא מתאים ולהזמין חבילת פינוק מתוך מחשבה על האישה ועל מה שיהיה נעים וטוב עבורה, יחד עם הבילוי המשותף עצמו ופינוי הזמן עבור הזוגיות, היא המחווה הרומנטית ביותר עבורה.

 

שדרוג הזוגיות 

כל מי שנמצא בזוגיות ממושכת יודע כי התשוקה דועכת עם השגרה, וכי המטלות היומיומיות שוחקות את ההתרגשות הזוגית, האינטימיות, האהבה והמשיכה ההדדית. פסק זמן משותף בספא מהווה חלון הזדמנויות נפלא לפריקת מתחים ומילוי מצברים.

הבילוי האינטימי מאפשר לבני הזוג לבלות שוב יום ללא דאגות ומטלות, ולחזור להרגיש צעירים ומאוהבים שוב. יום ספא במלון הוא לא מתנה לאישה דווקא, אלא מתנה לזוגיות, וזוגות רבים נצפים יוצאים מהספא מחובקים ומחויכים כמו שלא היו כבר שנים רבות.

 

שחרור מתחים ומילוי מצברים

כולנו זקוקים לשחרור המתחים המצטברים כתוצאה מאורח החיים העמוס שלנו. המתחים שאנו צוברים בעבודה ובבית מצטברים בתוכנו ולא מאפשרים לנו להירגע ולהינות. לא מהזוגיות, לא מהילדים, ולא משום דבר אחר.

אם תתנו לעצמם טיפול ספא במתנה מדי פעם, גם ללא סיבה חגיגית כזו או אחרת, או אם תקחו שובר לספא מדי פעם ובכל פעם תקחו טיפול אחר, תעשו לעצמכם טובה גדולה. תארו לעצמכם אתכם או את בת זוגכם חוזרת מהספא נינוחה, רגועה ומחויכת או את שניכם חוזרים יחד. עשו זאת, ושדרוג החיים שלכם מובטח.