ישנן המון פעילויות זוגיות שאתם יכולים לבצע עם בן או בת הזוג שלכם בכדי לצאת מהשגרה היום יומית, ליצור חיבור וקרבה ולטפח את מערכת היחסים. אחת מהפעילויות הנפוצות ביותר הינה יום ספא זוגי שמאפשר לכם ליהנות מעיסוי רקמות נפלא, שיחות נפש מקרבות, אוכל טוב ושימוש במתקני המתחם כגון בריכה מחוממת וג'קוזי מבעבע.

"אמרלד" הינו מתחם ספא יוקרתי ואיכותי שבו תוכלו למצוא צוות מיומן בכל הנוגע לעולם העיסויים. מסאז בתל אביב יאפשר לכם להתנתק מבועת העבודה האינטנסיבית, לנוח ולצבור כוחות ולהיטען אנרגטית בכדי לחזור לשגרת עבודתנו בצורה אופטימלית. 

מהי מהות הספא?

מטרותיו של עיסוי איכותי מתחלקות לכמה מישורים. ראשית, ישנו האלמנט הפיזי אשר באמצעות מסאז יכול לשפר פלאים את תחושת השרירים שלנו והתנועה הכללית. בנוסף, כל אדם צובר מתחים ולחצים מסוימים במהלך השגרה היומית שלו ולכן ניתוק מוחלט באמצעות יום ספא מאפשר לנו להשקיע זמן אך ורק בעצמנו, להפיג מתחים ולקבל כוחות מחודשים להמשך.

עלויות

כמובן שישנם מספר סוגים של עיסויים וחבילות בספא ולכן טווח המחירים משתנה. לדוגמא, ישנו עיסוי שבדי בסיסי שכל אדם יכול לאהוב. באמצעות שמן שקדים ניתן להמריץ את הדם, להרפות את השרירים ולחוש בתחושת רגיעה מתמשכת. לעומת זאת, תוכלו להזמין גם עיסוי רקמות עמוקות שתפקידו לשחרר את השרירים מכל המתחים והלחצים ולהתמקד ברקמות השונות אשר עוטפות את השרירים ומאפשרות זרימת דם איכותית יותר לאזורים מסוימים בגוף. 

ההשפעה הבריאותית של העיסויים 

התחושה הפיזית הטובה שעמה אנו יוצאים ממתחם הספא, מוסברת על ידי אלמנטים בריאותיים. בין אם אתם עושים מסאז בתל אביב, באר שבע או חיפה, העיקר שאתם נמצאים בידיהם של אנשי מקצוע איכותיים שמסוגלים להשפיע על בריאותכם באמצעות עיסוי מדויק. מחקרים הוכיחו שבאמצעות העיסוי ישנה זרימת דם איכותית יותר, ישנו שיפור בתפקוד התאים הלבנים ושיפור כללי של המערכת החיסונית שלנו.

אז אם גם אתם חשים צורך לחוות טיפול בריאותי מפנק, היכנסו לאתר של "אמרלד" והתרשמו ממגוון העיסויים שלנו. בכדי להפוך את החוויה למושלמת, הפתיעו את בן או בת הזוג ותתפנקו ביום מהנה, מרגיע וכיפי. 

מסאז בתל אביב