אתם חיים בעיר הגדולה, הכל רץ סביבכם, החיים מרגישים כמו מרוץ מטורף של עבודה. אז אולי כדאי שתמצאו דרך להירגע? אולי כדאי לכם לקחת פסק זמן של מרגוע מפנק ולתת לחיים לזרום לידכם? עיסוי מפנק יכול להיות הפתרון המושלם עבורכם. קיימות אפשרויות רבות לעיסויים, והמומחים של אמרלד ספא כאן כדי להסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על מסאג' בתל אביב.

 

מה זה עיסוי

עיסוי או מסאג' הוא שיטת טיפול במגע המבוססת על מגע בנקודות שונות בגוף, המתבצעת על ידי אדם או באמצעות מכשור מכני. יש כ-150 סוגים של עיסויים שונים המחולקים לשני מישורים עיקריים: עיסויים רפואיים ועיסויים הומאופטיים. לעיסוי השפעות שונות, והוא עשוי להועיל הן מהיבט רפואי והן מהיבט נפשי.

 מסאג בתל אביב באמרלד ספא במלון דן פנורמה מול חוף הדולפינריום

מהלך העיסוי

עיקרו של תהליך העיסוי הוא אינטראקציה בין המטפל למטופל, ולכן יצירת אווירה טובה חשובה למהלך העיסוי. בדרך כלל משך הטיפול יארך בין דקות ספורות לשעה, בהתאם לסוג הטיפול המתבצע. במהלך הטיפול המעסה ילמד את גופו של המטופל, ובאמצעות לחיצות יעסה את גופו.

 

השפעות העיסוי

למסאג' השפעות שונות על הגוף. בהיבט הרפואי הוא ממריץ ומשפר את זרימת הדם. בנוסף הוא מעניק לשרירים גמישות ומונע התכווצויות שרירים. עיסוי נכון אף עשוי להפחית דלקות וכאבים ולשפר את טווח התנועה של המפרקים ומערכת השלד. המסאג' משפיע גם בהיבט הנפשי. הוא יכול להרגיע אתכם ויאפשר לכם להתנקות מתלאות היומיום. עיסוי נכון אף ישפר את מצב רוחכם.

 

חבילות שונות

קיים מגוון רחב של מכוני מסאג בתל אביב יפו, ובהם תוכלו לרכוש חבילות ספא מפנקות. לדוגמה חבילה זוגית, שתכלול יום פינוק זוגי שיוכל להוות דרך נהדרת לציין תאריך זוגי משמעותי כמו יום נישואין. בנוסף קיימות חבילות הכוללות מסאג' ולצידו ג'אקוזי וארוחת בוקר. כמו כן תוכלו לרכוש חבילת התרגעות ויופי אישי הכוללת גם טיפולי אסתטיקה שונים.

 

אירוע פרטי או מתנה

תוכלו גם לסגור את המכון לאירוע פרטי כמו מסיבת רווקות או יום הולדת. אפשר גם לרכוש כרטיס Gift card ולהעניק מסאג' למישהו שאתם רוצים לעשות לו טוב. אז אם אתם מחפשים מסאג בתל אביב חשוב שתדעו שקיים עולם שלם של טיפולים שמחכה רק לכם.