על פניו, נדמה לנו שיותר קל לקנות מתנה לאישה מאשר מתנה לגבר. הרי מתנות לנשים יש בשפע – בגדים, בשמים, תכשיטים, בונבוניירות, פרחים, ספרים, כרטיסים להצגה  ועוד, כל אחת בהתאם לטעמה האישי, העדפותיה ואהבותיה. לגברים, מאידך, רכישת מתנה היא תמיד פרוייקט, ולוקח זמן עד שמוצאים משהו מתאים. צוות אמרלד ספא, ספא בוטיק אינטימי לזוגות, מגלה לנו מהי המתנה המושלמת, לאישה או לגבר.מתנה לאישה באמרלד ספא

מה ישמח אותה

אז נכון, נשים תמיד שמחות לקבל מתנות, ופחות חשוב להם מה הן מכילות כמו עצם העובדה שחשבת עליה, השקעת בה זמן וכסף ורכשת עבורן מתנה.  נכון גם שנשים מוצאות שמחה בדברים רבים יותר מגברים, ולכן קל יותר לרכוש עבורן מתנה. אבל המתנה האולטימטיבית, לאישה וגם לגבר, היא יום בילוי זוגי בספא לזוגות.

הרווח כולו שלכם

אז אתה רוצה להעניק מתנה לאישה שאיתך, או את רוצה לפנק את הגבר שלך, קחו אותם ליום משותף של ספא לזוג. בילוי בספא בזוג אינו דומה לקבלת טיפול יחיד.

 

אם תבנו את היום נכון, יחד עם צוות הספא, תקבלו חוויה משודרגת של בילוי מפנק, מרגיע ונעים – כמו בכל ביקור בספא, אך תזכו גם בזמן איכות זוגי עם אהוב או אהובת ליבכם, שיעמיק את האינטימיות שלכם, יחזק את הקשר הזוגי, יחדש את האהבה ביניכם ויעצים את התשוקה ההדדית. לא חשוב אם אתם הצד הנותן או המקבל, הרווח כולו שלכם.


אל תפחדו לגעת בשמיים

נשים אינן פוחדות להשקיע במתנה, אך גברים רבים מפחדים להעניק לאישה שאיתם מתנה מושקעת ובלתי נשכחת ומעדיפים להסתפק במתנות בינוניות, אם כי משמחות כמובן, בשל הפחד להעלות את רף הציפיות אצל בת הזוג. ראשית, תנו לנו לספר לכם שתשומת הלב שלכם היא הדבר החשוב ביותר לאישה, ולכן גם המשמח אותה ביותר, ואם תעניקו לה מזמנכם היא אפילו תשמח יותר.

 

בסופו של דבר, היא תשיב לכם באותו מטבע של תשומת לב והשקעה, כך שההשקעה משתלמת לכם מאוד. שנית, אם תעניקו מתנה לאישה יום זוגי בספא, ליום ההולדת למשל, תוכלו להפוך את זה לבילוי קבוע בכל יום הולדת, והיא תישאר אסירת תודה ומאושרת בכל שנה מחדש.