אם את מחפשת ספא למסיבת רווקות בטח תשמחי לדעת שכיום ניתן לבחור. הודות למגוון חבילות ספא בתל אביב כיום ניתן ליהנות מפינוקים לבחירתך עם ארוחות : בוקר, ערב או צהריים. רוצה לדעת עוד על המסיבה שמשנה את פני התמונה? המשיכי לקרוא ואל תשכחי לשתף גם את החברות שלך כי בינינו – אין כמו אחווה נשית וזו בעצם הרעיון שמאחורי מסיבת הרווקות, נכון?

 

ספא למסיבת רווקות שמשנה את התמונה

כיום מסיבת רווקות יכולה להיות הרבה יותר ממסיבה אלא יום פינוק לפי בקשתכן.בין אם מדובר במלונות חדשים המציעים את השירות או לחילופין אם מדובר במקומות כמו מלונות חדשים בתל אביב , עדיין למשל ניתן לקבל בהם שירותים כמו עסויים, טיפול פנים, טבילה בג'קוזי, בלוי בסאונה ואפילו ארוחה משובחת. אנחנו מאמינים שזו הדרך הטובה ביותר להיפרד מהרווקות ולהירגע לפני החופה, במיוחד כשאפשר לצרף לחגיגה עוד הרבה חברות, למעשה עד 20 חברות.

 

פינוק ללא פשרות

אם גם את מתכננת מסיבת רווקות אינטימית ומרגשת כדאי לעשות זאת במקום הטוב ביותר, כלומר מקום שמשלב שירות, יוקרה ומגוון רחב של טיפולים מרגיעים ומפנקים. כך תוכלו להירגע מלחצי החתונה, לחזק את הגוף ולא פחות מכך את הנפש. המשיכי לקרוא וגלי את אבן האמרלד ואת הקשר שלה למסיבת הרווקות המתוכננת. וכן, מומלץ להמשיך לקרוא גם אם את לא ממש מתחברת לקטע הרוחני.

 

אבן האמרלד

אבן האמרלד היא מהאבנים הזוהרות בטבע והיא נחשבת לאבן הלב, כלומר לאבן שמבקעת מחסומים בין הלבבות ושמחזקת את היכולת לקבל ולתת. אבן האמרלד מאפשרת לכולנו להתחבר לתדרים של חמלה ואהבה לאנשים הקרובים לנו ויותר מכך – היא מחזקת את הגוף, הרוח והרגש ומושכת אליה שפע. אנחנו חושבים שאלה הדברים החשובים ביותר במסיבת רווקות בפרט ובחיי הנישואין בכלל, אבל תשאלי את החברות הנשואות שלך .

 

ואיך כל זה קשור אלי?

אבן האמרלד העניקה את שמה לספא תל אביבי בשם אמרלד ספא במלון דן פנורמה. ניתן להשתמש בספא למסיבת רווקות ולאירועים פרטיים נוספים גם מחוץ לשעות פתיחתו הרשמיות.  רק תחשבי על זה – ספא לאור נרות בחצות הלילה עם החברות הכי טובות. אנחנו חושבים שזה אידיאלי ולך נותר רק להתקשר להזמין מקום : 03-5100340. אז למה את מחכה?

להזמנת האירוע