בילוי זוגי בספא רומנטי המיועד לזוגות כמוהו כיציאה למסע משותף להעמקת הקשר הזוגי, ולא בכדי הפכו חבילות ספא זוגיות לפופולאריות כל כך, בישראל ובעולם כולו. מנהלי ספא אמרלד, ספא בוטיק הזוגי במלון דן פנורמה תל אביב, מספרים על האפשרויות שהבילוי הזוגי בספא מביא איתו.

 

גלגולו של ספא

בתחילה היו רוב הישראלים חשדניים כלפי אתרי הספא השונים, אך די מהר הבינו כולם את חיוניותם בחיינו, והפופולאריות שלהם עלתה. מאחר שאתרי הספא הראשונים היו גדוגלים והמוניים, והציעו חוויה בריאותית בעיקרה, שכללה טיפולי גוף שונים לצד ג'קוזי, סאונה וכו', נוצר ביקוש גם למקומות אינטימיים יותר, איכותיים יותר, שיאפשרו פרטיות לבני זוג המעוניינים לבלות יחד בספא, בלי שיהיו סביבם עשרות אנשים אחרים. האבולוציה של אתרי הספא הביאה לפריחה של אתרי ספא מכל הסוגים- גדולים וקטנים, עממיים ויוקרתיים, כאלה כמו ספא לקבוצות וכאלה שמתאימים לבילוי זוגי, ועוד.

חבילות ספא זוגיות באמרלד ספא

בילוי זוגי בספא

אם נתמקד בבילוי הזוגי בספא, הוא מאפשר, כפי שציינו בתחילה, את העמקת הקשר הזוגי, בכל שלב שבו נמצאים במערכת היחסים. זוג צעיר שעדיין נישא על גלי הרומנטיקה יהנה מרכישת חבילות ספא זוגיות באחד מאתרי הספא המיועדים לכך, פשוט כי הם נהנים כל כך להיות זה עם זה. מאידך, זוג ותיק יותר, שהשגרה כבר כירסמה בקשר בין בני הזוג, יוכלו לנצל יום פינוק זוגי בספא לזמן איכות זה עם זה, וכתוצאה מכך הם ייהנו מריענון מערכת היחסים, חידוש רגשי האהבה ביניהם וליבוי התשוקה שאולי דעכה מעט עם הזמן.

 

מכינים את התפאורה לקראתכם

הצוותים המקצועיים של אתרי הספא לזוגות, החל במנהלים, דרך מעצבי הפנים וכלה במטפלים עצמם, הכינו את כל התפאורה בכדי שבני הזוג ייהנו מבילוי מושלם.  מומלץ לרכוש חבילות ספא זוגיות מראש, כך שהיום שלכם יהיה מוכן עם כל הדרוש לכם – לובי בתאורה רכה ואינטימית, בעיצוב המאפשר לכם להתקרב זה לזה מהרגע הראשון, חדרי טיפול פרטיים, חלוקים ונעלי בית כמובן, כוס יין או ארוחה מלאה, מטפלים שעומדים לשירותכם בהתאם לסוג הטיפול שהזמנתם ועוד. בילוי זוגי משותף בספא הוא המתנה מושלמת לבן או בת זוג אהובים. מי שמנסה פעם אחת, חוזר שוב ושוב.