הבוס כועס, הלקוחות לוחצים, הפקקים מעיקים והחום כבד. השיגרה עוטפת אתכם ואתם מרגישים שאתם חייבים לעצמכם משהו כדי להירגע. הצוות המקצועי של אמרלד ספא מסביר לכם למה אתם חייבים לעצמכם מסאג בתל אביב. לקחת פסק זמן ולא לחשוב החיים הם עניין קצת לחוץ, בטח עבור מי שמבלה אותם באזור גוש דן. פקקים, לחות, עבודה, קניות וסידורים. אנחנו חיים בתוך רצף אינסופי של פעולות מונוטוניות ולפעמים שוכחים איך זה לחיות באמת. רגע לפני שאתם נכנעים לשגרה כדאי שתחשבו על מסאג בתל אביב.

מה זה מסאג?

מסאג או עיסוי הוא שיטת טיפול במגע, אשר מבוססת על לחיצה, שפשוף וחיכוך במקומות שונים בגוף. המסאג מבוצע על ידי אדם או באמצעות מכשור מכני, וטיפול אורך בין דקות ספורות לקצת יותר משעה. הטיפול נעשה בדרך כלל כאשר המטופל שוכב על גבי מיטה או מזרן, כאשר פני גופו מופנים מטה. מהלך הטיפול אחד התנאים לעיסוי טוב הוא אינטרקציה טובה בין המטפל למטופל. על ידי יצירת אווירה טובה בין הצדדים יוכל המעסה ללמוד את גופו של המטפל ולהעניק לו טיפול מתאים. במהלך העיסוי ילמד המעסה את גופו של המטופל, ויזהה מהם המקומות הלחוצים בגופו. למידת הגוף תיעשה באמצעות מישוש הגוף, וכן על ידי שיחה עם המטופל. כדי לבצע את העיסוי ישתמש המעסה בשמני עיסוי, תוך שימוש בטכניקות עיסוי שונות.

לגוף ולנפש

לעיסוי השפעות בריאותיות ונפשיות. מבחינה בריאותית, הוא ממריץ ומשפר את זרימת הדם ואת זרימת הלימפה, מעניק רכות וגמישות לשרירים ולרקמות, מפחית דלקות וכאבים ומשפר את טווח התנועה של המפרקים. מבחינה נפשית, מתפקד העיסוי כגורם חיובי המעניק רוגע ומאפשר למטופל חוויה של התרוממות רוח ושלווה.

להירגע עם מסאג בתל אביב

החיים שלך מעט לחוצים, ובחירת מסאג בתל אביב תסייע לך לקחת פסק זמן של התרגעות בתוך המרחב האורבני הלוחץ. מסאג יעניק לך רוגע גופני ורוגע נפשי, שיאפשרו לך לחשוב מחדש על כל משימות היומיום, ולחזור אליהם אחר כך במרץ וכוחות רעננים. תוכל לבחור מסאג מתוך מגוון האפשרויות הקיימות וגם להגיע ליום טיפולים זוג מרגיע ומהנה.

 

מסאג בתל אביב | אמרלד ספא