יום ספא זוגי בתל אביב - תחשבו, איזה יום כיפי אתם יכולים לעשות לעצמכם! אתם אינכם זקוקים לסיבה מיוחדת (כמו יום נישואין או יום הולדת) על מנת להעניק לעצמכם יום ספא זוגי בתל אביב, במיוחד כאשר אתם מבלים אותו בספא מקצועי ומפנק, כמו אמרלד ספא, לדוגמה. אנחנו כולנו מודעים לכך, שאנחנו מבלים את כל זמננו במרוץ להשגת דברים שונים - ריצה אחרי כסף, טיפוס בקריירה, דחיפת הילדים להישגיות. מודעים, אבל, למעשה, איננו עושים הרבה בקשר לכך, כי אין זמן, כי אין כוח, כי אין חשק, מהמון סיבות. מה דעתכם, לעצור ליום אחד את הריצה הזו, ולהזמין את עצמכם ליום שכולו עוסק בכם? יום מיוחד עבורכם?

יום ספא זוגי בתל אביב - איך אני אמצא זמן לזה?

אולי לא שמתם לב לזה, אבל המצברים שלכם מתרוקנים - הם מתרוקנים מעט בכל פעם שאתם נותנים מעצמכם לאחרים, בכל פעם שאתם נאבקים עם הילד על קימה בבוקר, בכל פעם שאתם לא עוצרים, ולו לרגע אחד, לחשוב על עצמכם. כך, לאורך הזמן, טיפה אחר טיפה, המצברים הנפשיים שלכם מתרוקנים, כשאינכם מודעים לכך, ולבסוף, בנקודה כלשהי, זה יוצא החוצה. אצל אחדים זה מגיע בתשישות מוחלטת, אצל אחרים בהתפרצויות כעס, אבל כל אחת מהתגובות הללו (ועוד רבות אחרות) מעידה על כך ששוב, שכחתם את עצמכם אי-שם לאורך הדרך. כך שלא כדאי להמתין לריקון המוחלט של המצבר, אלא לנקוט בפעולה כבר היום.

השחיקה הזוגית 

אחרי שסקרנו את יתרונותיו של יום ספא זוגי בתל אביב מהאספקט האישי, הבה נתייחס גם לאספקט הזוגי. לבילוי שובר שגרה כזה ישנה השפעה גם על הזוגיות, אשר אף היא נשחקת במהלך השנים, מכיוון שפועלים עליה תהליכים שונים, שאינם, בהכרח, קשורים לאחד מכם. כולנו "מביאים" את העבודה איתנו הביתה, כולנו מתפקדים כהורים של, כילדים של... קל מאד לשכוח שיש כאן זוגיות, שגם אותה צריך לטפח, על מנת שלא תיבול. יום כיף כזה יכול לחולל פלאות לזוגיות הזו.

 

יום ספא זוגי בתל אביב