יום ספא זוגי בתל אביב - תחשבו, איזה יום כיפי אתם יכולים לעשות לעצמכם! אתם אינכם זקוקים לסיבה מיוחדת (כמו יום נישואין או יום הולדת) על מנת להעניק לעצמכם יום ספא זוגי בתל אביב, במיוחד כאשר אתם מבלים אותו בספא מקצועי ומפנק, כמו אמרלד ספא, לדוגמה. אנחנו כולנו מודעים לכך, שאנחנו מבלים את כל זמננו במרוץ להשגת דברים שונים - ריצה אחרי כסף, טיפוס בקריירה, דחיפת הילדים להישגיות. מודעים, אבל, למעשה, איננו עושים הרבה בקשר לכך, כי אין זמן, כי אין כוח, כי אין חשק, מהמון סיבות. מה דעתכם, לעצור ליום אחד את הריצה הזו, ולהזמין את עצמכם ליום שכולו עוסק בכם? יום מיוחד עבורכם?

 

יום ספא זוגי בתל אביב - איך אני אמצא זמן לזה?

אולי לא שמתם לב לזה, אבל המצברים שלכם מתרוקנים - הם מתרוקנים מעט בכל פעם שאתם נותנים מעצמכם לאחרים, בכל פעם שאתם נאבקים עם הילד על קימה בבוקר, בכל פעם שאתם לא עוצרים, ולו לרגע אחד, לחשוב על עצמכם. כך, לאורך הזמן, טיפה אחר טיפה, המצברים הנפשיים שלכם מתרוקנים, כשאינכם מודעים לכך, ולבסוף, בנקודה כלשהי, זה יוצא החוצה. אצל אחדים זה מגיע בתשישות מוחלטת, אצל אחרים בהתפרצויות כעס, אבל כל אחת מהתגובות הללו (ועוד רבות אחרות) מעידה על כך ששוב, שכחתם את עצמכם אי-שם לאורך הדרך. כך שלא כדאי להמתין לריקון המוחלט של המצבר, אלא לנקוט בפעולה כבר היום.

 

השחיקה הזוגית 

אחרי שסקרנו את יתרונותיו של יום ספא זוגי בתל אביב מהאספקט האישי, הבה נתייחס גם לאספקט הזוגי. לבילוי שובר שגרה כזה ישנה השפעה גם על הזוגיות, אשר אף היא נשחקת במהלך השנים, מכיוון שפועלים עליה תהליכים שונים, שאינם, בהכרח, קשורים לאחד מכם. כולנו "מביאים" את העבודה איתנו הביתה, כולנו מתפקדים כהורים של, כילדים של... קל מאד לשכוח שיש כאן זוגיות, שגם אותה צריך לטפח, על מנת שלא תיבול. יום כיף כזה יכול לחולל פלאות לזוגיות הזו.

 

יום ספא זוגי בתל אביב מתחיל עם ארוחת בוקר עשירה ומפנקת

כשאתם סוגרים דיל של יום פינוק זוגי, אתם סוגרים דיל מושלם הכולל בתוכו גם ארוחה. אוכל מעצב חוויה, ואם גם אתם רוצים ליהנות מחוויה מושלמת – זו הדרך! את יום הפינוק שלכם תוכלו להתחיל עם בופה עשיר, טרי ומגוון שיעניק לכם אנרגיה ויגרום לכם להנאה גדולה.

אלו מכם המעדיפים ליהנות מארוחה בסטנדרט גבוהה לאחר העיסוי, יוכל ליהנות מארוחת ערב הכלולה בדיל הזוגי של יום ספא זוגי בתל אביב.

 

טיפול מפנק, מרגיע ומשחרר – יחד או לחוד

למרות שמדובר על יום זוגי המקדש את הרומנטיקה, את הביחד ואת האהבה הגדולה שלכם, תוכלו ליהנות מהעיסוי המפנק ב-2 דרכים שונות:

• עיסוי הניתן לכם בחדר פרטי

• עיסוי אישי לכל אחד, אך בחדר זוגי

החוויה בחדר הטיפולים הזוגי שונה וייחודית. במקום לספר אחד לשניה על החוויה שעברתם רק לאחר הטיפול, תוכלו לחלוק את אותו חלל טיפולים ואת אותה החוויה באותו רגע נתון. את העיסוי החביב עליכם תוכלו לבחור מתוך תפריט הטיפולים הכולל מגוון רחב של עיסויים, כאשר ניתן לבחור בעיסויים באורך שונה בהתאם לרצונכם.

 

בכדי שיהיה ניתן להתאים לכם את העיסוי המדויק, תישאלו מספר שאלות:

• מהו אורך העיסוי הנדרש על ידכם

• האם אתם אוהבים עיסוי "חזק" או רך יותר

• האם אתם מעוניינים להיצמד לתקציב וכן הלאה...

 

מתקני הספא, לשירותכם

ואם יש משהו שמחכים לו במיוחד עם יום ספא זוגי בתל אביב, הוא מתקני הספא. אז למה אתם יכולים לצפות? ג'קוזי חמים, סאונה פינית ורחצה בבריכה. ממתקני הספא תוכלו ליהנות לפני הטיפול שלכם או לאחריו.

 

 

יום ספא זוגי בתל אביב