לכל אישה מגיע שיעריכו אותה, ותמיד יש מה להעריך, מתנה לאישה יכולה להינתן כי את אמא מסורה, עובדת מצטיינת, רעיה למופת, חברה טובה, בת דואגת, או גם וגם גם. אז מה אפשר לתת במתנה לאישה כזו, שאנו רוצים להראות לה שאנו אוהבים אותה ומעריכים את מעשיה? צוות אמרלד ספא במלון דן פנורמה תל אביב, מסביר מהי המתנה המושלמת.

 מתנה לאישה

המתנה הכי טובה

ישנם אין סוף אפשרויות ואין סוף רעיונות למתנות שישמחו נשים שונות – ספר, שוקולד, בושם, דיסק, כרטיסים להופעה, תכשיט ועוד. אבל יש מתנה אחת שתתקבל תמיד בשמחה, ותביע כהלכה את רגשותיכם כלפי אותה אישה אהובה, וזה בילוי ספא במתנה. ההפסקה המוחלטת ממירוץ ההספקים הנשי, השבירה המבורכת של השגרה והשכחה מטרדות היום יום ומהמטלות השונות הן בדיוק מה שכל אישה צריכה מדי פעם, ובדיוק מה שכל אישה שמחה לקבל.

אם משלבים בזה גם עיסוי מפנק או טיפולי גוף אחרים לבחירתה, ושימוש במתקני ספא שונים, כרצונה, זו בהחלט הופכת להיות המתנה הכי טובה שאפשר לתת לכל אישה, בעיקר אם מדובר בבילוי זוגי, עם נותן או נותנת המתנה.

 

השקעה לטווח ארוך

מחירו של יום בספא גבוה יותר ממחירו של ספר או בונבוניירה איכותית, אך אם כבר החלטתם להשקיע ולרכוש מתנה לאישה, שכמו שכבר אמרנו – מגיע לה, כדאי שזו תהיה מתנה שמעידה על הערכתכם הגבוהה כלפיה. יום פינוק זוגי ישמח כל אישה עד מאוד, יאפשר לה לנוח ולמלא מצברים, ולחדש את כוחותיה, שמהם אתם נהנים, כך שתקבלו את השקעתכם חזרה, בריבית.

 

איך להפוך את הכי טוב למושלם?

כאמור, ספא מתנה לאישה הוא המתנה הכי טובה, אבל יש דרך להפוך את המתנה הכי טובה למתנה המושלמת. אם בוחרים בספא שהוא ספא לזוגות והמתנה היא יום ספא לזוג, המתנה משתדרגת מיד למתנה המושלמת.

כל אישה שתיתן לאישה אחרת יום ספא זוגי במנה תזכה לרגשי תודתה הנצחיים כמעט בשל האפשרות לבלות יום רומנטי עם בן זוגה, ללא הפרעות. אם מדובר בגבר שמעניק מתנה כזו לזוגתו, הרי שהוא ירוויח כפליים – הערכה על השקעת המחשבה, שמחה על הספא, ואושר על הבילוי הזוגי הרומנטי, במקביל לשדרוג הזוגיות ולמנוחה גם לו עצמו.

תיהנו!