אין תחושה טובה מאשר להעניק מתנה איכותית ומפנקת למי שאוהבים, בין אם מדובר בקרובי משפחה, חברים או עמיתים לעבודה. אמרלד ספא, ספא הבוטיק היוקרתי בתל אביב, מאפשר לכם להעניק את המתנה המושלמת. באתר האינטרנט שלנו תוכלו לבחור מבין מגוון שוברים לבילוי בספא יוקרתי בתל אביב, ולאפשר לקרוביכם להירגע, להתפנק, להתמלא באנרגיות חדשות, ולהודות לכם על זמן האיכות שהענקתם להם.

 

להיות מבילוי בספא מפואר

בילוי באמרלד ספא המפואר משלב בין טיפולי ספא איכותיים ומושקעים, אווירה ושירות ברמה הגבוהה ביותר, השקעה עד לפרטים הקטנים ביותר, שהות במקום יפה ומושקע המקרין הוד ופאר ובעל נוף קסום, וליהנות ממנוחה אמיתית לגוף ולנשמה. בנוסף לחדרי הטיפולים הפרטיים שבספא, ניתן ליהנות גם מסאונה יבשה ורטובה, מג'קוזי גדול, מלובי מעוצב, ומאפשרות לשהות בסוויטות פרטיות עם ג'קוזי פרטי.

 

סוגי השוברים

ניתן לבחור את המתנה המתאימה ביותר מבין מספר שוברים לבילוי בספא. שובר ליחיד או לזוג, שובר לבחירת עיסוי מבין מגוון טיפולים, בילוי המשלב עיסוי ארוחה ופינוקים נוספים, או לחילופין להחליט על סכום כספי למימוש ב-giftcard. את השובר תוכלו לשלוח באמצעות הודעת sms, במייל או להדפיס ולהעניק בעצמכם, לבחור את התאריך והשעה שהמתנה תישלח, ולהוסיף מילות ברכה.

 

למי תתאים המתנה

היתרון הגדול בבילוי בספא יוקרתי בתל אביב הוא שזו מתנה שתתאים לכל אדם. כל אדם זקוק לחידוש מצבורי האנרגיה, להרגעת השרירים, ולזמן בילוי איכותי. מיקום הספא בתל אביב מאפשר למבקרים לשלב את הבילוי בספא כחלק מיום כיף בעיר התוססת וממגוון האטרקציות הקיימות בה, או לחילופין לשלב את הביקור באטרקציות נוספות הקיימות בספא ובמלון דן פנורמה בו הספא ממוקם.

 

בחירת מתנה

בחירת מתנה בימינו היא משימה לא פשוטה אשר עשויה לדרוש מאיתנו שיטוט ממושך בקניון, התלבטות בין אינספור מוצרים שאיננו יודעים האם נחוצים לאדם שלו אנו רוצים להעניק את המתנה, וניסיונות לקלוע לטעמו האישי, הכול בתקווה שלא יצטרך בסופו של דבר להחליף את המתנה שרכשנו. בהענקת שובר מתנה לבילוי בספא יוקרתי בתל אביב תוכלו לקלוע בקלות לטעמו האישי של כל אדם, להימנע מבזבוז זמנכם היקר בחיפושים, ולהיות בטוחים שתעניקו את המתנה המושלמת.