תל אביב ידועה בחופיה הנפלאים, המסעדות העמוסות והברים שוקקי החיים. מדובר על עיר ללא הפסקה שכוללת בתוכה מגוון רחב של אטרקציות מדהימות לכל המשפחה, לזוגות ולבודדים. בין אם מדובר על משך היום או שעות הערב, תמיד תוכלו למצוא פעילויות מהנות, תרבותיות ומיוחדות שמספקות רגעים קטנים של אושר.

 

אח הבילויים השכיחים ביותר הינו מסאז בתל אביב בספא אמרלד. המתחם היוקרתי כולל בתוכו בריכת שחייה, ג'קוזי וכמובן סגנונות שונים של מסאזים עבור כל אדם. בילוי מסוג זה מרגיע מאוד את הגוף ואת הנפש ותחושת האופוריה לאחר טיפול מקיף מלווה אותנו לכל אורך היום.

 

יתרונותיו של עיסוי מקצועי

 

אנו חיים בחברה עמוסת לחצים, כזו שדורשת מאיתנו לעמוד בלוחות זמנים קיצוניים ובסופו של יום משפיע עלינו מבחינה נפשית ומבחינה בריאותית. מסאז איכותי נותן לנו את האפשרות לצאת מהמרוץ לרגע, להישען לאחור ולצבור כוחות מחודשים.

 

העיסויים השונים פועלים על השרירים הרבים שבגופנו, מזרימים דם באופן איכותי לאיברים השונים ומשפרים את תפקודה של מערכת העצבים. בעבר, עיסוי היה סמל סטטוס של מעמד עליון אך כיום תוכלו למצוא מחירים נאים לכל כיס בספא אמרלד וליהנות מיום שכולו חוויתי.

 

אלו סוגי עיסויים ניתן למצוא בספא שלנו?

 

ישנם מגוון רחב של מסאזים ועל פי כן רצוי לבחור את סוג העיסוי שאתם מתחברים אליו. כך לדוגמא, עיסוי שבדי קלאסי כולל שמן שקדים מפנק, הרפיית שרירים באופן טבעי, הפחתת לחצים והזרמת הדם. לאחר עיסוי מסוג זה מרבית האנשים מדווחים על תחושת רעננות ושחרור.

 

אם אתם מעוניינים להיכנס לעומק הקורה, תוכלו להתפנק במסאז רקמות. מדובר על עיסוי מורכב שתפקידו לגרום לשרירים שלנו להשתחרר ולסלק אנרגיות שליליות. תפקידו של המטפל להתעמק בכל רקמה באופן מהותי ולגרום לשחרור הרקמות שעוטפות את השרירים השונים בגופנו.

 

עיסוי תאילנדי לעומת זאת מתמקד בנקודות כואבות, במיוחד באזור הגב והכתפיים. שימוש בלחץ גורם לשחרור נקודות משמעותיות בגופנו ומאפשר לנו לחזור לשגרה באופן תקין.

 

אם גם אתם מעוניינים בטיפול או מסאז בתל אביב, הכנסו לאתר האינטרנט שלנו והיכונו לחוויה שלעולם לא תשכחו.