נעים מאוד, שמי נדב.

גדלתי בערד להורים מדהימים ששימשו כדמויות מופת בחיי. אבי הנו קנדי ציוני שהגיע ארצה לעזור בבניית קיבוץ. ואמי, שמדהימה אותי עד היום ביכולותיה, נולדה במושב והפכה במהרה לקוסמטיקאית ידועה ואשת עסקים מוערכת.

אמי, ריקי, פתחה את הספא שלה, ריקי ספא, לפני כ-15 שנים במלון דיויד אינטרקונטיננטל. שם למדתי מקרוב את השיעורים הראשונים שלי בניהול ספא. היה זה אך טבעי שאמשיך את הדרך המשפחתית ואנהל ספא משלי. אמי, ריקי עבדה כקוסמטיקאית וניהלה ספא במהלך שלושת העשורים האחרונים. יותר מהכל, השפיעה עלי הגישה שלה – האמונה השלמה שהדבר החשוב מכל הם אנרגיות חיוביות. "יכולות טכניות תמיד יכולות להשתפר. אבל כשמחפשים צוות, צריך למצוא את אלו עם הלב הרחב". אחי אדם, מקור נוסף להשראה עבורי, מנהל את סיילו ספא במלון שרתון ובמגדלי שרתון.

 הספא הכי טוב בארץ

כולנו חוזרים למקורות שהשארנו מאחור כשאנו מחפשים את גן העדן הפרטי שלנו. נולדתי למשפחה שניהול ספא הוא מורשת ודרך חיים. כעת, ניהול ספא משלי הוא קיום הבטחה שהבטחתי: כל דבר שאעשה בחיי, אעשה מכל הלב: אעניק לאחרים בתשוקה בלתי מתפשרת, ביחס אישי ובתחושה של הנאה טוטאלית.  החזון שלי הוא להעניק למבקרי אמרלד ספא תל-אביב את התחושה המדהימה של אושר, אופטימיות ואנרגיה מחודשת באמצעות טיפולי פינוק, עיסויים, חבילות פינוק, שוברי שי ליום הולדת, ועוד… אושר שאנו מרגישים כשאנו חוזרים מטיול בחו"ל או מחוויה משמעותית אחרת.

YNET בחר בנו לאחד ממועדוני הספא הטובים בישראל לכן הכל מתחיל אצלנו בחיוך. ההנאה האישית וההגשמה המקצועית הגדולות ביותר שלי הן להעניק לך, יחדיו עם הצוות המעולה של אמרלד ספא תל אביב, שירות מושלם שישאיר אותך עם חיוך של אושר ורוגע לזמן רב. אני מזמין אותך אישית להגיע ולחוות את הנדיבות והרוגע של ספא אמרלד עוד היום, ולבחור מבין מגוון אפשרויות: חבילת פינוק, יום פינוק, עיסויים, שי ליום הולדת, שי ליום נישואין, שי לגבר, שי לאשה, ועוד…

ניהול ספא אמרלד במלון דן פנורמה תל אביב הוא המשך טבעי של המורשת המשפחתית ותמצית כל מה שלמדתי שספא חייב להיות: מקום של קסם עם מגע אישי – מקום המעניק חבילות פינוק, עיסויים, ושעות רוגע מאנשי מקצוע שבאמת חשוב להם איך תרגיש, ואתה עצמך בלב החוויה המלהיבה הזו.

כל זאת באופן ישיר או בהזמנת שובר שי.

להתראות,

נדב וצוות ספא אמרלד תל אביב