ספא אמרלד מציע לכם את כל התנאים והפינוקים שתוכלו לדמיין חגיגת זוגית. אז אם אתם חושבים על מתנה ליום נישואים או יום האהבה לבני הזוג חשבו ספא אמרלד.


האפשרויות השונות של בילוי יום הנישואים בספא אמרלד

בספא אמרלד יודעים, שאין מרגיע ומעורר רומנטיות משכרת יותר מאשר פינוק בספא איכותי. בילוי משותף בספא, במיוחד ביום הנישואין, זהו מתכון בדוק ומוכח לחיזוק הזוגיות, שבירת השגרה, והידוק הקשר בין בני הזוג. ספא אמרלד הוא המקום המושלם לפנק בו את האישה או הגבר שלכם ביום החשוב ביותר בשנה.

יום הפינוק מתחיל בקבלת הפנים המלכותית שתקבלו, ממשיך בטיפולים הטובים והאיכותיים ביותר שמציעים בספא אמרלד, ומסתיים במחוות קטנות ונעימות כמו ממתקים וכיבוד קל במהלך המנוחה.
ספא אמרלד הינו המקום המושלם להעניק בו מתנה ליום נישואים, משום שניתן לשלב את חווית הספא יחד עם חווית שהייה במלון דן פנורמה היוקרתי, או עם בילוי בלתי נשכח בלב תל אביב.

 

פנקו את בני הזוג שלכם!

כל זוג שואף להשקיע זה בזו, גם ביומיום, וגם בימים חשובים. אחד הדברים החשובים ביותר הוא לשמור על מה שמלכתחילה חיבר בניכם. ליום הנישואים יש תפקיד חשוב ביותר במשימה זו. מתנה מושלמת ליום נישואים הופכת אתכם לזוג חזק ומאוחד יותר. ואין מתנה טובה יותר מאשר יום בילוי מפנק במסגרת ספא אמרלד.

ניתן לעשות יום כיף בספא אמרלד במסגרת זוגית, אך אפשר גם לעשות זאת בתור מתנה אישית ומיוחדת לבן או בת הזוג שלכם. זה מאפשר לכם להראות כמה שאכפת לכם מתחושותיהם, לאפשר להם להיות הכי יפים, רעננים ומאושרים ביום זה.

ניתן להשלים מתנה ליום נישואים שכזו בביקור במסעדה יוקרתית, מה שירגיש עוד יותר מיוחד בהתחשב בתחושה הנפלאה שאיתה יצא בן הזוג שלכם לאחר טיפול הספא המפנק. ספא אמרלד מספק את כל הדרוש על מנת לגרום לכם להיות במיטבכם ביום הנישואים. וכל זה הופך את המקום לספא זוגי ולמתנה מושלמת לזוגות בכל אירוע, בלי קשר לטעם בן או בת הזוג שלכם – כולם אוהבים פינוק, תשומת לב ואהבה, ללא יוצאי מן הכלל.

ספא לזוג שאוהב ומתאהב מחדש

אופציות שונות של מתנה ליום נישואים בספא

מתנה ליום נישואים במסגרת של ספא אמרלד זו האופציה המושלמת עבור זוגות רבים. האפשרות הזאת מתאימה לזוגות בכל גיל, משום שאין גיל שבו לא צריך לטפח ולאהוב את הגוף שלכם. כך, כאשר מתקבלת מתנה כה נהדרת כמה טיפולי ופינוקי ספא במקום מעולה כמו ספא אמרלד – זו פגיעה בול.

ספא אמרלד מציע מגוון חבילות, כולל חבילות מתנות ליום הנישואים, שניתן לממש בזוגות, או ביחיד. כאשר מדובר בבילוי זוגי, בני הזוג ייהנו מאווירה רומנטית במיוחד, עם נרות ריחניים ובקבוק יין. ניתן גם לקשט את המקום בהתאם, לשים שלטים עם שמות בנות הזוג ומילות ברכה. הכל תלוי בדמיון שתפעילו, ובהעדפות של בן או בת הזוג שלכם. ההעדפות הן גם שיקבעו את הטיפולים שתבחרו.

יש כאלה שמסתפקים בעיסוי שוודי נעים של 60 דקות בספא אמרלד, בעוד אחרים מעוניינים בפינוקים נוספים, כגון טיפולי פנים, עיסוי באבנים חמות, עיסוי ארומתרפי, עיסוי רקמות עמוק, או עיסוי רפלקסולוגיה ולסיום ארוחה רומנטית!  כל האפשרויות האלה פתוחות ורק מדגישות כמה אמרלד ספא לזוג  במרכז את ההרגשה הרומנטית ביותר


אפשרות נוספת שיש בפניכם, זה להישאר ללון במלון במסגרת הספא. זאת לרומנטיקנים שבינינו, שמעדיפים לא לעזוב את המקום היפה והאינטימי, אלא להעביר לילה בלתי נשכח עם הבעל או האישה האהובים.

פינוק שכזה בתור מתנה ליום נישואים זו הדרך הטובה ביותר להראות לצד השני את אהבתכם, שלא נחלשה עם השנים, אלא להיפך – רק התחזקה עד אינסוף.