ספא במלון דן פנורמה ת"א הינו  ספא בוטיק אינטימי ואיכותי, המעניק חווית מרגוע מושלמת, ומתאים לבילוי יום פינוק זוגי אינטימי. ספא במלון דן פנורמה נכלל ברשימת 5 אתרי הספא הטובים בארץ בסקר שערך אתר YNET  בפברואר 2014, ולכבוד כניסתו של הספא החדש שלנו לרשימה זו, אנו שמחים לספר לכם בהרחבה על כל יתרונותיו.

יתרונות הספא הזוגי

התאמתו של הספא לזוגות אינה מקרית. הבילוי המשותף בספא מבטיח לשדרג כל זוגיות – להפיח חיים חדשים באהבה ותיקה או להעמיק את האהבה הצעירה יותר. להירגע בטיפולי ספא אפשר גם לבד, בוודאי, אך ספא לזוג בנוי קצת אחרת. האווירה הרומנטית מתבטאת בעיצוב, בתאורה, במגוון הטיפולים ועוד, ומאפשרת לבני הזוג להירגע יחד, בנינוחות, כבר מרגע הכניסה לספא. הטיפולים וההירגעות המשותפת מאפשרים את הגדלת האינטימיות בין בני הזוג, ומתוך כך מאפשרים לאהבה להתחדש, לתשוקה ההדדית להתחזק, ולהתקרבות גדולה בין בני הזוג.

האווירה הקסומה

בכדי ליצור את האווירה המושלמת הושקעה מחשבה רבה  בבניית ספא במלון אמרלד. הספא הוא ספא בוטיק, קטן ואיכותי, ובו 4 חדרי טיפולים בלבד. פינת ההסבה המפנקת מאפשרת אינטימיות זוגית למבלים במקום, וחבילות הספא כוללות פינוקים שונים, ההופכים את הבילוי במקום למושלם בתור מתנה לאישה, לרגל יום נישואין, יום הולדת, יום האהבה, כמחווה רומנטית מפתיעה בכל מקרה.

 

ללכת לספא בתל אביב

אם כבר בחרתם לבלות במקום כמו ספא בתל אביב , כדאי לוודא שהוא יכול להציע את כל היתרונות התל אביביים, ובעיקר את הגישה לשפת הים. בתל אביב ניתן למצוא מה לעשות בכל רגע נתון, אבל אם בחרתם להינות מבילוי רגוע כגון ספא לזוגות, אין כמו טיול רומנטי בחוף הים לפני או אחרי הטיפול, או צפייה בשקיעה ביחד, כסיום ליום מושלם.

 

הספא במלון דן פנורמה

ספא במלון מבטיח לכם את החוויה האנרגטית של האמרלד,  אבן (קריסטל) הזוגיות וההרמוניה, המסירה את המחסומים הקיימים בין הלבבות ותורמת לחיזוק הזוגיות. מגוון הטיפולים, רמת השירות ומקצועיות המטפלים השונים, העיצוב, הפינוקים הנלווים ועוד, הכל נבנה מתוך מחשבה עליכם ועל הנאתכם המשותפת. מבחינתנו, חיזוק הזוגיות של הנכנסים לספא מהווה את הסיום המושלם לבילוי הספא המושלם.

 

ספא דן פנורמה