המרדף והמרוץ היומיומי בטירוף השגרתי שכולנו חיים בתוכו, עבודה, קניות, סידורים ועוד אינספור מטלות שצריך לג'נגל ביניהן במקביל, שוחקים אותנו ואת בני זוגנו עד דק. לכן כדי לשמור על הקרבה, השמחה, האופטימיות והאינטימיות אנחנו חייבים למצוא את משבצות הזמן בהן אנחנו מפנים זמן איכות נטו לעצמנו, לזוגיות שלנו, לאיכות החיים שלנו. ובתוך כל המירוץ הזה אין כמו יום ספא זוגי בתל אביב כדי לפנק, להרגיע, לאזן ולהפיח רוח חיים של שמחה התלהבות וקרבה הדדית. ברוכים הבאים, אמרלד ספא מחכה לפנק אתכם.

מה כולל יום ספא זוגי בתל אביב

ביום ספא אנחנו נכנסים למקום אחר, מפנק, מרגיע ומאזן. כבר עם פסיעתכם הראשונה בפתח הדלת, תחושו את האווירה האחרת ואת השלת מתחי היומיום מעליכם. התאורה הכחלחלה והנעימה, המוזיקה השקטה והמרגיעה והחיוך החם והנעים של אנשי הצוות שלנו יקדמו אתכם בברכה. חלצו בשמחה את הנעליים, הניחו אותם בצד וגלשו פנימה אל נעלי ספא וחלוקים רכים. התרגעו לכם בכורסאות, אתם מוזמנים ללגום תה צמחים עשיר ומרגיע. יחד אתם מתרווחים, נרגעים ומתקרבים, בקרוב יתחיל הטיפול.

את הטיפולים שלכם תוכלו לבחור מתוך מגוון טיפולים מקצועיים של הצוות המעולה שלנו. עיסויי גב, צוואר, כתפיים או כפות רגליים. הידיים הנעימות והמיומנות של המטפלים שלנו יוכלו להעניק לכם עיסוי עמוק, או עיסוי בשיטות ייחודיות כמו כדורי עץ פיליפיניים, במבוק יפני או תאילנדי מסורתי בשילוב מקלות. השמנים הארומטיים באיכות המעולה והגבוהה ביותר, ירגיעו את גופכם בניחוחם ובאיכותם על פני העור. תוכלו לבחור גם בין סטואון תרפי עם אבנים חמות וקרות או כדי אדמה מאדמת ארץ ישראל השורשית והמאזנת לגופנו. כמובן שתוכלו להשתמש גם בשובר לספא על מנת להעניק מתנה יוקרתית ומיוחדת למי שאתם אוהבים. 

הכול כלול בחוויה

החבילה הזוגית שלנו כוללת שילוב מנצח של כל מה שצריך כשמבלים יום ספא זוגי בתל אביב. טיפול זוגי קלאסי בן ארבעים וחמש דקות המשלב שמן קוקוס או שמן סומסום חם. בנוסף לכך תיהנו מסאונה פינית, ג'קוזי מרגיע ושתייה חמה. וכמובן ממותרות מלון דן פנורמה התל אביבי היוקרתי הכוללים ארוחת בראנץ' מפנקת והנאה מבריכת המלון הידועה והענקית המשקיפה לנוף החוף התל אביבי עוצר הנשימה.

 

יום ספא זוגי בתל אביב