אם גם אתם שכחתם מתי בפעם האחרונה נהניתם מבילוי זוגי זה הזמן לחוויות חדשות. ולא, אנחנו לא מדברים על מה שאתם חושבים אלא על מסאז זוגי שעושה טוב גם לגוף, גם לנפש ואפילו עושה טוב לזוגיות. אז אם התשובה שלכם לשאלה שבכותרת היא "מזמן" או "לא זוכרים" המשיכו לקרוא. בהמשך תגלו גם אתם איך חבילות ספא בתל אביב יכולות לשפר את הזוגיות, כן גם את הזוגיות שלכם. 

בילוי זוגי שעושה את ההבדל

ברוב המקרים שבהם בני הזוג מפנים זמן לעצמם הדבר כרוך בויתורים : היא לא אוהבת כדורגל, הוא לא אוהב קומדיות רומנטיות וכן הלאה ואתם בטח יודעים על מה אנחנו מדברים. למזלכם, יש אפשרות לבילוי זוגי שבו שני בני הזוג נהנים וזהו הספא. הספא מאפשר לשני בני הזוג לחזק את הגוף ואת הנפש ולבחור בין מבחר אפשרויות. אז מי אמר שאי אפשר להינות בשניים ושחייבים תמיד לוותר ולהתפשר? ולא – על תענו אלא גלו את המקום שעושה זאת בהצלחה.

מתי בפעם האחרונה יצאתם לבילוי זוגי

שנינו ביחד וכל אחד לחוד

כיום למשל ניתן ליהנות מבילוי משותף בסאונה, בג'קוזי, מארוחת בוקר, ערב או בראנץ', מרחצה בבריכת שחייה, ממתנה אישית וכמובן מטיפול מפנק בהתאמה אישית. למזלכם ניתן גם לבחור בין מספר חבילות ספא : ערב שוודי, ערב ארומטי, ערב אמרלד וחבילה ספיישל אבל בשביל לבחור ולהינות אתם תדרשו לפעולה אחת – ליצור קשר עם אמרלד ספא. אולי תתפלאו אבל אתם לא צריכים לקום מהכסא או לצאת מהבית בשביל זה, כי לפינוק שמשלב את שניכם ביחד וכל אחד לחוד לא צריך לעבוד קשה.

 

מה זה בכלל?

הספא ממוקם במלון דן פנורמה בת"א בכתובת יחזקאל קאופמן 10 ומציע מכל טוב : אפשרויות לבילוי זוגי, אירועים פרטיים, ספא לצעירים, ספא ליחידים ואפילו חבילות ערב רומנטיות. כל שעליכם לעשות הוא פשוט להתקשר לטלפון 03-5100340 ולהבטיח את מקומכם.  במקום לעבוד על הזוגיות שלכם פשוט הזמינו מקום ותתחילו ליהנות אז למה אתם מחכים? ואגב, את מי שטוען שזוגיות מצריכה ויתורים והתפשרויות אתם מוזמנים לשלוח לכאן