אם אתם מתכננים בילוי רומנטי בספא עדיף לכם למצוא אתר שמוגדר מראש בתור ספא לזוגות, ולא לרכוש חבילה זוגית באחד מאתרי הספא הגדולים או הרגילים. הצוות המקצועי של ספא אמרלד במלון דן פנורמה, ספא בוטיק ייעודי לזוגות, מסבירים למה זה כך.

שיהיה רומנטי

יום פינוק זוגי אמור להשרות אווירה זוגית רומנטית וליצור קירוב מחדש בין בני הזוג, להעמיק את הקשר ביניהם, להעצים את תחושת האינטימיות ביניהם ולחדש את התשוקה אם אבדה במרוצת הזמן. ספא המגדיר את עצמו כספא לזוגות בנוי בצורה אחרת מכל ספא אחר, ומאפשר בילוי זוגי אינטימי, ללא צורך לחלוק עם אנשים נוספים את הסאונה או הג'קוזי, ובפרטיות מלאה. חדר פרטי, לובי אינטימי, מיעוט חדרים, ותכנון נכון, כך שלא תתקלו באנשים פרט לצוות המקום החרישי והמקצועי, העומד לשירותכם בכל דבר.

 

 מה יש בספא זוגי?

בילוי יום משותף בספא לזוג, הוא מסע משותף של רגיעה, פינוק ובריאות, באווירה רומנטית, שמושקעת בה מחשבה רבה מראש. התאורה, המוסיקה, הריחות, העיצוב ועוד, כולם הוכנו כך שתוכלו להינות הנאה מלאה ומושלמת– ביחד, בלי אף אחד אחר.

לברוח ביחד מהשגרה

הבריחה המשותפת מהשגרה מקרינה קסם מיוחד על הבילוי המשותף בכל מקרה. אם את הזמן המשותף הזה מעבירים באתר ספא לזוגות, מוסיפים לקסם הבריחה המשותפת רבדים רבים נוספים, והופכים את הבילוי לכלי לשדרוג הזוגיות בכל היבט וצורה. כל מי שנמצא בזוגיות ארוכה יודע כי זוגיות היא עניין הדרוש תחזוקה, וכי שגרת החיים השוחקת, שוחקת בסופו של דבר גם את התשוקה, והרגש, וכי גם האהבה הגדולה ביותר לא תמיד יכולה לבוא לידי ביטוי בין העבודה, לילדים, למטלות ולחובות. הבילוי בספא ינקה את הזוגיות מאבק הזמן ויאפשר לכם לגלות זה את זו מחדש.

 ספא לזוגות במלון דן פנורמה תל אביב

תנו לעצמכם מתנה

אם אתם מחפשים מתנה לאישה של חייכם, לכבוד יום מיוחד כלשהו או "סתם" כי מגיע לה, אנחנו ממליצים על יום בילוי באתר ספא לזוגות. ספא לזוגות במרכז מציע, באופן טבעי, יותר אופציות בילוי סביבו, כך שאפשר להפוך את הבילוי ליום שלם באמת, מהבוקר עד הערב, או אפילו לסוף-שבוע  של פינוק זוגי וקרבה מחודשת. יום ספא זוגי – הבילוי המומלץ לכל זוגיות.