יום פינוק זוגי בספא בלב העיר הוא הבילוי הזוגי המושלם – רומנטי, מרגיע, ומהווה חוויה אינטימית ומקרבת בין בני הזוג. הבילוי הזוגי המשותף בספא מבטיח את חיזוק הקשר הזוגי, מגדיל את האינטימיות בין בני הזוג ומקרב ביניהם, גם אם החלו להתרחק זה מזו. ההנאה המשותפת מבטיחה שדרוג רציני לזוגיות, זריקת מרץ לאינטימיות הזוגית וחידוש המצברים לחיים בכלל, ולזוגיות בפרט.

 

ספא ליד נווה צדק

 

תל אביב היא המקום המושלם לערוך בו יום כיף זוגי, וניתן לבלות בה יום שלם, מבוקר עד ערב. ניתן לערוך תוכנית בילוי שאין בה רגע דל, ולשלב ביקור בספא ליד נווה צדק,אחד המקומות היפים,המיוחדים והשלווים בעיר, או להיפך- לעבור את רוב היום בפינוק רגוע ומרגיע, ישיבה בבית קפה, עיסוי משותף, ג'קוזי, מנוחה, ארוחה באחת המסעדות הנחשבות הממוקמות בעיר וכו',

 

לכן בואו להפוך את היום הזוגי שלכם לפינוק אמיתי. מי שמגיע לתל אביב מרחוק יכול לבנות תוכנית בילוי של יום שלם, כאמור, ואילו מי שמתגורר בעיר עצמה יכול "לגנוב" אפילו שעתיים מתוקות של בילוי רומנטי שקט באמצע המולת העיר, כשבירת שגרה מרעננת, או לקחת יום חופש שלם, ולנצלו עד תום למנוחה וטיפוח הזוגיות. אפשר מהספא גם להמשיך אל עבר מלונות בוטיק בתל אביב ולהתפנק כהלכה

 יום פינוק זוגי באמרלד ספא

מי צריך פינוק לשניים?

ובכן – כולם! גם אם אתם חושבים שאינכם זקוקים לרומנטיקה בחייכם, אין תחליף לאינטימיות המושגת באמצעות יום פינוק זוגי ומרגיע. למעשה, כל חברות יכולה להעמיק באמצעות יום בילוי זוגי בספא, כך שיום פינוק כזה יכול להתאים לכל זוג, גם אם אינו מצוי בקשר רומנטי דווקא -  שתי חברות יכולות לצאת יחד לבילוי שיעמיק את הקשר ביניהן, ואפילו אנשי עסקים יכולים ללכת לספא ביחד בכדי לשפר את הקשר האישי שלהם.

יום מיוחד באמרלד ספא

אמרלד ספא, הספא החדש של מלון דן פנורמה, מזמין את כל הזוגות המעוניינים ליום מיוחד ולקחת חבילת יום פינוק זוגי אמיתי, לגוף ולנפש הכוללת גם כניסה לבריכה וארוחה רומנטית. אם אתם מציינים אירוע חגיגי ומיוחד או זקוקים למילוי מחדש של מצבורי האנרגיה, אמרלד ספא הוא המקום בשבילכם. הספא של מלון דן פנורמה מציע חבילות טיפולים בהתאמה אישית, ושילוב עם כל האפשרויות שיש לתל אביב להציע, מחוף הים, דרך המסעדות, המוזיאונים ומקומות הבילוי הבלתי נגמרים שיש בעיר.