זה לא שאתם שואלים את עצמכם אם אתם צריכים להתפנק בחבילת ספא, אלא שאתם שואלים את עצמכם מהו הרגע המתאים ביותר בשבוע לעשות זאת. רגע לפני שגם אתם מתעניינים אודות חבילות ספא זוגיות, דעו כי את החוויה הזוגית הרומנטית שלכם יהיה כדאי בהחלט לתאם לסוף השבוע. "אמרלד ספא" מזמינים גם אתכם לחוויה של רוגע, פינוק והמון שלווה. 

 

חבילות ספא זוגיות: אחרי שבוע קדחתני, גם לכם מגיע להתפנק

 

הבחירה שלכם ביום פינוק במכון ספא, היא הבחירה לקחת פסק זמן מהשגרה. כשאתם מגיעים אל יום הספא שלכם בסוף השבוע, אתם יכולים להתנקות מכל המחשבות המטרידות, לוחות הזמנים, הפגישות, הקולגות והלקוחות. אחרי שבוע עבודה עמוס, קחו אוויר, מלאו את גופכם באנרגיה חיונית והגיעו להתפנק ביום עשיר הכולל עיסוי, מתקני ספא וארוחה עשירה. 

 

פינוק, שלווה ורוגע בערב – בלי למהר לשוב הביתה

 

כשאתם מתפנקים ביום ספא זוגי באמצע השבוע, תמיד ישנו הקול הקטן בראשכם שמזכיר לכם כי "מחר עבודה". מנגד, חבילות ספא זוגיות המתואמות לאחד מימי סוף השבוע, מאפשרות לכם להגיע חופשיים מכל מטרד. כך, תוכלו גם לתאם את העיסויים שלכם לשעת הערב, זאת לאחר שהתפנקתם לאורך יום שלם במתקנים השונים – בריכה, ג'קוזי, סאונה וכן הלאה. 

 

מארוחת בראנץ' קלילה לארוחת ערב עשירה

 

בנוסף, מאחר ואינכם ממהרים לשוב בחזרה אל ביתכם, תוכלו לשדרג את ארוחת הבראנץ' שלכם לארוחת ערב עשירה ומלאה. לרוב, ארוחות הבראנץ' מוצעות לקהל האורחים המגיע לימי פינוק בשעות הבוקר והצהריים, בעוד ארוחת ערב היא הארוחה המוגשת לאורחים שהעיסויים שלהם מתבצעים בשעות מאוחרות יותר. בסוף השבוע, כשאיש אינו רודף אחריכם – מגוון האפשרויות רחב יותר. 

 

החוויה הרומנטית המושלמת אל מול גלי התכלת והשקיעה

 

לא משנה באיזו שעה תקבעו חבילות ספא זוגיות, הרי שאתם צפויים ליהנות משלווה ורוגע – לגוף ולנפש. עם זאת, ישנו פער שבין החוויה בשעות האור ובין החוויה שבשעות הערב. אם גם אתם רוצים לזמן לעצמכם חוויה זוגית-רומנטית, מומלץ לכם מאד להגיע בשעות הערב. כך, תוכלו גם אתם להתרשם מגלי התכלת המתמזגים עם השקיעה הרומנטית. אז איך אתם הייתם רוצים לפתוח את סוף השבוע שלכם?

חבילות ספא זוגיות