לעשות אתנחתא מהשגרה זה דבר בריא, מבורך ורצוי לכל אחד ואחת. הפסקה של כמה שעות מהעבודה, המטלות, הילדים ומכל דאגה אחרת שעשויה להיות. ואם כבר עושים אתנחתא מחיי היום יום, אז אין כמו בילוי זוגי משותף לרענון הזוגיות ולמילוי המצברים.

 בילוי זוגי בספא אמרלד בתל אביב

הבילוי יכול להיות מגוון, כמובן, ובכל תחום ששני בני הזוג אוהבים, אך ישנם מקומות שהופכים אותו לטוב יותר. צוות ספא אמרלד הממוקם במלון דן בתל אביב, מסביר למה כדאי לנו כל כך לצאת לבילוי זוגי בכלל, ולמה מומלץ לבלות ביחד דווקא בספא.

יום פינוק זוגי-להיות יחד אצלנו

מתי יצא לכם בפעם האחרונה להיות ביחד, בשקט, ולבלות זמן איכות זוגי עם בן או בת הזוג שלכם? גם אם ילדיכם עדיין צעירים והבית לרשותכם לאחר שהם הולכים לישון, סביר להניח ששניכם עייפים ומותשים מהיום, ולפניכם עדיין מטלות כאלה או אחרות כמו לעבור על מיילים מהעבודה, לקפל כביסה, לשטוף כלים וכו'. רביצה משותפת על הספה מול מסך מרצד אינה נחשבת לבילוי זוגי. יום פינוק זוגי הוא כזה שמאפשר לנו לבלות יחד, לדבר אחד עם השני, לדבר בנחת, להתעניין באמת זה בזה, ולחדש את האינטימיות והאהבה בינינו.

בספא לשניים

ספא הוא המקום האידיאלי עבור בילוי זוגי, לשעתיים בלבד או ליום שלם. הבילוי בספא מהווה את ההפוגה הטובה ביותר מהשגרה, האווירה במקום תורמת רבות לשחרור כל המתח המצטבר ולחידוש האנרגיות הנפשיות, הרגשיות והגופניות.

 

אם מבלים בספא בזוג, מתוך אותה הירגעות מתגברת האינטימיות בין בני הזוג ומתחדשות האהבה והתשוקה ההדדיות. כמובן שעדיף לבלות יום כזה בספא לזוגות, שהוא בדרך כלל ספא בוטיק אינטימי, המתאים בדיוק לצרכיו של זוג שמעוניין לבלות את היום יחד, בפרטיות, ללא הפרעות מיותרות.

ספא במתנה עבור בילוי זוגי

אם אתם מחפשים מתנה לאישה או אתן מחפשות מתנה לגבר, לרגל יום האהבה, יום הולדת, יום הנישואין, או "סתם" כי בא לכם לפנק את בן או בת הזוג שלכם, הזמינו עבורם ועבורכם בילוי זוגי בספא. היעזרו בצוות המקום כדי לבנות את החבילה המתאימה לכם מבחינת תקציב, זמן, טיפולים וכו', והעניקו לבן או בת זוגכם את המתנה המושלמת – את הזוגיות שלכם.