ארוע פרטי באמרלד בספא
אמרלד ספא הנו המקום המושלם לקיום אירועים שקטים, רגועים ובאווירה מרגשת ואינטימית ללא פשרות. הספא ערוך לקיים אירועים פרטיים של עד 20 משתתפים, ולאחר שעות הפעילות הרגילות של הספא.
לפרטים נוספים צור עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלותיך.

ספא אמרלד הנו אחד ממרכזי הספא האיכותיים ביותר בארץ, המציע מגוון נרחב של טיפולים מפנקים ומרגיעים. בנוסף למבחר הענף, לשירות האדיב, ליוקרה הבלתי מתפשרת ולפסק הזמן החיוני מהשגרה המלחיצה, ספא אמרלד מאפשר לערוך גם אירועים פרטיים. באמצעות ספא אמרלד, ניתן לציין אירועים פרטיים החשובים לכם, באופן הטוב ביותר. מחד, תוכלו להמריץ ולהחיות את מערכות הגוף, ובכך לחזק את מערכת החיסון וליהנות מבריאות טובה יותר. מאידך, תוכלו להירגע ולהרפות מעט מתלאות היומיום, ובכך להעצים את הנפש. כל זאת, יחד עם החברים הקרובים, בני המשפחה או בני הזוג.

אילו אירועים פרטיים ניתן לערוך?

ספא אמרלד מאפשר לערוך אילו אירועים פרטיים שתרצו, כל עוד מדובר באירועים הכוללים עד 20 אנשים. תוכלו ליהנות מכל מה שהספא מציע, גם לאחר שעות הפעילות הרגילות. יתר על כן, בזכות שלל חבילות הפינוק השונות, תוכלו ליצור את האירוע המושלם, בין אם אינטימי עם בן או בת הזוג ובין אם בחברת החברים הטובים. חבילות אלו מאפשרות לכם לטעום מכלל העולמות, מבלי להשקיע סכומי עתק.

בין היתר, תוכלו ליהנות מחבילות פינוק במהלך היום, הכוללות ארוחות בוקר, צהריים וערב. כמו כן, תוכלו לבחור את הטיפולים המועדפים עליכם המוצעים בחבילות השונות. מאחר וספא אמרלד הנו ספא מפואר, המציע מתקנים וטיפולים אטרקטיביים, ניתן לכלול באירוע הפרטי את הפינוקים המועדפים עליכם. ניתן אף לערוך ארוחות נוספות או לשהות במתקני מלון דן פנורמה, תמורת תשלום נוסף.

פינוק זוגי רומנטי
כחלק מהמגוון של אירועים פרטיים אותם ניתן לחגוג בספא אמרלד, ניתן לבלות יום פינוק זוגי,איכותי ורומנטי. ביקור בספא יכול להיות נהדר בתור מתנה ליום נישואים או ליום השנה להיכרות. אין זה משנה אם אתם מבקשים לחגוג את העובדה שאתם ביחד כבר שנתיים או שלושים שנה, יום פינוק בספא יכול להיות הדרך המושלמת לעשות זאת.

ספא לזוגות כמו ספא אמרלד מציע מגווון נרחב של חבילות פינוק זוגיות החל מחבילת פינוק ארומתרפי זוגית, הכוללת טבילה באמבטיית קצף לאור נרות ועיסוי ארומטי מרגיע, ועד לחבילת אמרלד טופ זוגית, הכוללת טיפול רפלקסולוגיה, עיסוי, טבילה באמבטיה ארומטית וטיפולי פנים.

מסיבות רווקות ורווקים
אירועים פרטיים נוספים אותם ניתן לערוך בספא הנם מסיבות רווקות ורווקים. הכלה לעתיד, בחברת החברות הטובות, יכולות לערוך יום פינוק בספא, ליהנות מעיסויים וטיפולי פנים שונים, לטבול בג'קוזי, לשהות בסאונה לזמן מה ולקנח בארוחה משובחת. מסיבה זו הנה מוצלחת במיוחד, מאחר והיא מאפשרת לכלה להירגע כראוי לפני החתונה, במקביל לחגיגת ימי הרווקות האחרונים.

בספא ניתן לערוך גם מסיבות רווקים שוקקות. הגבר החדש אינו חושש להיראות נשי או חלשלוש, ומודע לגמרי ליתרונות הנהדרים המוצעים על ידי טיפולי הספא. על כן, החתן לעתיד יכול לאסוף את חבריו הטובים וליהנות ממגוון טיפולים ועיסויים. הביקור בספא יכול להיות סיפתח למסיבה ארוכה יותר, הכוללת את האטרקציות המועדפות על החתן וחבריו.

מסיבות יום הולדת
הספא מאפשר לחגוג גם ימי הולדת שונים, בחברת החברים, החברות או בני המשפחה. לדוגמא, כאשר הבת הצעירה חוגגת 25 שנים מאושרות, היא יכולה לעשות זאת בחברת אמה או החברות הטובות ביותר וללקט את הטיפולים המועדפים עליה. אירועים פרטיים אלו מאפשרים לחברים או לבני המשפחה לחגוג לבעל או בעלת השמחה כראוי.

ימי גיבוש משרדיים
אחת האופנות האחרונות, היא לערוך ימי גיבוש משרדיים או צוותיים בספא. אירועים פרטיים אלו מציעים שני יתרונות עיקריים. ראשית, הם מאפשרים לעובדים ליהנות מפסק זמן מהעבודה השוחקת, להחיות את הגוף ולסייע לשלוות הנפש. שנית, במהלך השהות בספא, העובדים עוברים חוויה מגבשת ומעצימה, שיכולה למנף את עבודת המחלקה או הצוות.

התקשרו עכשיו 03-5100340

הזמינו את החבילה!
טלפון: 03-5100340
השאירו פרטיכם כאן ונשוב אליכם להשלמת ההזמנה:
תמונה רק את מי שאתם אוהבים

חבילות נוספות