מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


עיסוי קרקפת

עיסוי קרקפת הוא אחד הטיפולים הנעימים ביותר שישנם ובנוסף הוא גם מציע מזור והקלה על מכלול של בעיות ומצבים. העיסוי קיים במגוון תרבויות וגישות, בטכניקות מעט שונות אבל עם עיקרון דומה מאוד, החל מעיסויי קרקפת בתורות מזרחיות ועד עיסוי קרקפת המגיע מהתחום של אוסטיאופתיה (טכניקת טיפול מיוחדת עם דגש על עצמות ושרירי השלד).

עיסוי זה יכול להיות תוספת מפנקת וממריצה לעיסויים אחרים בגוף או כטיפול משלים בלעדי. אמרלד ספא מאפשר לכם לבחור לכלול טיפול מיוחד זה במסגרת הביקור שלכם אצלנו, עם מטפלים מקצועיים ומנוסים שיידעו להתאים אישית את העיסוי לרצונות והצרכים שלכם.

רעיון איכותי ומומלץ לגבי טכניקת עיסוי זו היא לשלב את הטיפול בקרקפת עם טיפולי פנים למיניהם, כך תקבלו חבילה מפנקת ומשובחת לאזור הראש והפנים. עיסוי הקרקפת מהווה השלמה אופטימאלית לטיפולי טיפוח ופינוק לעור הפנים.

עיסוי קרקפת באמרלד ספא במלון דן פנורמה
 

מה כולל עיסוי קרקפת

המהות של עיסוי קרקפת תלויה בגישה הטיפולית בה נוקטים, יש הבדל בין עיסוי המגיע מעולם האיורוודה וכולל את הזלפת השמן החם על העין השלישית (שירודארה) לבין עיסוי של הקרקפת המגיע מאסכולת האוסטיאופתיה דווקא ויכלול תנועות ידניות מסוימות על הקרקפת. אך באופן כללי ניתן לומר כי מדובר על עיסוי ברמות משתנות של מהירות ועוצמת לחיצות, כאשר לרוב מתמקדים כל פעם בצד אחד של הראש ואז עובדים לצד השני, אפשר כאמור לשלב עם הזלפת שמנים על המצח או עם טכניקות מגע נוספות.

 

למה עיסוי זה תורם

עיסוי קרקפת מספק הקלה או מענה למגוון בעיות ומצבים. העיסוי יכול לפעול כך שהוא מקדם איזון נכון של עצמות הגולגולת והפגת לחצים באזור הראש ועמוד השדרה, הוא מקל על כאבי ראש, מסייע במצבי סטרט ומתח נפשי, יכול לסייע במקרים מסוימים של נשירת שיער וצמיחת שיער לא תקינה וכן הלאה.

מעבר לתרומה הבריאותית של עיסוי קרקפת מדובר ללא ספק בטיפול מפנק ונעים במיוחד, משהו שיתרון לכם רבות גם בתור השלמה לטיפול פינוק – ביום פינוק ספא לזוג למשל. פעמים רבות עיסוי זה נעשה על מטופלים ללא בעיות ספציפיות בראש אלא רק למטרת פינוק ורגיעה.

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x