מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


עיסוי איורוודה

ספא בוטיק "אמרלד" מזמין אתכם לנסות עיסוי איורוודה – עיסוי המיועד להחזרת האנרגיות לגוף ולנפש. עיסוי איורוודה בספא אמרלד הוא הטיפול שימלא לכם את המצברים ויארגן לכם את הגוף בצורה הטובה ביותר.


מה הן המקורות של עיסוי איורוודה הניתן בספא אמרלד?

העיסוי התקשר מאז ומתמיד לקשר החזק הקיים בין הגוף לנפש, אך אין טיפול ספא שממחיש זאת טוב יותר מאשר עיסוי איורוודה בספא אמרלד. טיפול  זה המבוסס על השיטה ההוליסטית של עיסוי איורוודה, מאפשר להגיע לנפש שלכם דרך הגוף. על פי תורה זו, גוף שברירי, יבש ועייף מעיד על נפש לא בריאה, וכך גם מתבצע הטיפול, מבחוץ פנימה.


מה נותן עיסוי איורוודה לגוף שלכם?

המטופלים שעוברים עיסוי איורוודה בספא אמרלד מדווחים על תחושת הרמוניה ושחרור שמתעוררת בהם לאחר סיום העיסוי. העיסוי המתמקד, בין השאר, באזור העין השלישית, מאפשר לשחרר יכולות רוחניות חבויות של האדם. עיסוי זה מזין ומתחזק את העור, מפזר את חום השמן בצורה שווה, מה שמאפשר לחזק את מערכת העצבים, מסיר רעלים ממחזור הדם, ותורם רבות לתחושה הכללית.

שיטה זו מעולה גם בתור רפואה מונעת, וגם בתור טיפול טבעי ואלטרנטיבי במחלות. היתרונות האוניברסאליים של עיסוי איורוודה מאפשרים לטיפול זה לשפר כל מצב קריטי בקרב אדם: בין אם מדובר במחלה פיזית, או בעיה נפשית, החימום הנעשה בעזרת עיסוי זה, שיפור מחזור הדם והוספת לחות חיונית לגוף.


עיסוי איורוודה בספא אמרלד – תחושה שמימית לב תל אביב

ספא בתל אביב כמו מכון ספא במלון דן פנורמה. במסגרתו תמצאו את הטיפולים המתקדמים ביותר בעולם הספא, תוכלו ליהנות מאווירה ייחודית ושירות ברמה הגבוהה ביותר. הצוות של ספא אמרלד שם לו למטרה להעניק ללקוחותיו חוויה בלתי נשכחת, ועל מנת להשיג מטרה זו, הצוות, יחד עם מייסדיו, מספקים לכם את כל הדרוש, על מנת שתרגישו שהגעתם לגן עדן עלי אדמות.

ספא אמרלד תמצאו את הטיפולים האיכותיים והמתקדמים ביותר כמו חבילת ספא לזוג הכוללת טיפולים שעוד לא הפכו לנפוצים בקרב כל מכון ספא, כגון עיסוי איורוודה. בידקו את הטיפולים השונים של ספא אמרלד, ותתחילו להרגיש בגן עדן עוד היום!

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x