מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


עיסוי אבנים חמות

ספא בוטיק "אמרלד" מציע לכם עיסוי אבנים חמות משובח ומענג במיוחד. עיסוי אבנים חמות הוא מחוד החנית של טיפולי הספא המפנקים שמציע ספא בתל אביב.

מהו עיסוי אבנים חמות?

השיטה הייחודית של עיסוי אבנים חמות מגיעה אלינו מהאינדיאנים. זו הייתה הדרך של הנשים לפנק את הגברים שחזרו בערבים מציד. האבנים שבעזרת נעשה העיסוי אלו הם חלוקי נחל העשויים מבזלת, שלא עברו שום עיבוד, והם ספוגים במינרלים טבעיים.

 

התכונות הטבעיות של האבנים, איתן עושים עיסוי אבנים חמות בספא אמרלד, מאפשרות להם לשמור חום לאורך זמן. בעזרתן ניתן לעבד את גוף האדם באותה הדרך שבה מעבדים ברזל, או כל חומר אחר. לחמם, ואז לשנות צורה. מדובר בעיסוי מאוד עדין ונוח, שרבים אוהבים אותו בזכות התחושה החמה והנעימה של האבנים כנגד הגוף.

 

מה יתרום לכם עיסוי אבנים חמות בספא אמרלד?

עיסוי אבנים חמות במסגרת ספא אמרלד מאפשר למסה להכין את הגוף של המטופל לעיסוי איכותי ואינטנסיבי, הוא מאפשר לשחרר מקומות חסומים, עצבים תפוסים בגוף, ובאופן כללי, לספק לגוף את כל מה שדרוש לתחילת תהליך עיסוי יותר פורה, מאשר עיסוי ללא האבנים החמות.

 

האבנים החמות אינן יכולות לגרום לכוויות, הן בסך הכל ב-5 מעלות חמות יותר מחום גוף האדם, אך ההבדל הזה הוא שמאפשר לקבל את התוצאות הייחודיות של עיסוי אבנים חמות. האבנים מונחות על גבי מגבת עדינה, נקייה ויבשה שמונחת על גוף המטופל, בנוסף, שתי אבנים כאלה מונחות בידיו. כל עיסוי אבנים בספא אמרלד חמות כולל טקס אינדיאני מלא, מה שמאפשר גם להתחבר לתרבות עתיקה וייחודית.

עיסוי אבנים חמות באמרלד ספא

עיסוי אבנים חמות בספא אמרלד – החוויה המושלמת

אמרלד ספא במלון שנמצא שניות מחוף ימה של תל אביב מאפשר לכם ליהנות מהיתרונות האינסופיים של טיפולי ספא. בין השאר, בספא אמרלד תמצאו גם עיסוי אבנים חמות, שיעזור לכם להתמודד עם כאב, יקל על התוצאות של מתחים ולחצים, וגם יעזור למנוע התפתחות של מחלות רבות.

הצוות המקצועי המנוסה והאדיב של ספא בוטיק זה יעזור לכם להרגיש כמו בבית, ולאחר הטיפולים והעיסויים – כאילו שהגעתם לגן עדן. על מנת לבל את טיפולי הספא הטובים ביותר, לא צריך ללכת רחוק, ספא בתל אביב כמו "אמרלד" זה המקום הטוב ביותר עבור כל סוגי טיפולי הספא הדרושים לכם.

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x