מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


ספא לזוגות לבילוי מושלם


ספא לזוגות הוא המקום המושלם לבילוי משותף עם בן או בת הזוג. החוויה בספא הזוגי מביאה את בני הזוג לרגיעה והנאה משותפים ומאפשרת להם לחלוק רגעים של אינטימיות מחודשת.


ספא מסחרי כפי שיש במלונות הגדולים לדוגמא אינו מתאים לבילוי רומנטי וזוגי ומחייב אתכם לחלוק את החלל עם אנשים אחרים, כך שאין את אותה תחושת פרטיות ואינטימיות הנדרשת כל כך.


מנהלי ספא אמרלד, ספא הבוטיק במלון דן שדורג לאחרונה בין חמשת אתרי הספא הטובים בישראל על ידי אתר YNET, מספרים על החוויה המיוחדת של בילוי בספא ייעודי לזוגות.

 

בילוי ישראלי

קבלת טיפולי ספא, ביקור בסאונה ובג'קוזי ועוד, הפכו זה מכבר לבילוי ישראלי נפוץ ומקובל, ולא רק בקרב העשירון העליון.


ההבנה כי אורח חיינו העמוס והמלחיץ מחייב אותנו להירגע מדי פעם בכל דרך אפשרית, חילחלה אט אט לתודעת הציבור הישראלי.


לשמחתנו הרבה, ככל שגדל הביקוש כך גדל גם ההיצע וישנם לא מעט אתרי ספא שונים ברחבי ישראל המציעים חוויות שונות לקהלי יעד שונים.

 

 

מה הייחודיות של ספא לזוגות?

מה שמייחד ספא לזוגות באה לידי ביטוי בעיצוב המקום, בהיצע הטיפולים, בפינוקים הנוספים שהוא מציע ובקהל היעד אליו הספא פונה מלכתחילה כיוון שהוא מוגדר מראש כספא לזוג.


העיצוב של ספא זוגי מחייב יצירת חללים אינטימיים המאפשרים פרטיות מלאה לאורחי המקום. בילוי זוגי בספא לזוגות מאפשר לבני הזוג להעמיק את רמות האינטימיות ביניהם, לחדש את הרגשות שזרמו ביניהם פעם, ולעורר מחדש את התשוקה.


יום פינוק זוגי באתר ספא גדול מציע חוויה אחרת, המונית מעט, ורבים מהיתרונות של הבילוי הזוגי המשותף בספא הולכים לאיבוד במקום כזה.


תן לה ספא במתנה

בילוי משותף באתר ספא לזוגות אפשרי וכדאי לציון כל אירוע משמעותי בחיי הזוג – יום נישואין או לפני הצעת הנישואין, יום האהבה, יום הולדת, כו'.


ההשקעה הדדית, במחשבה ומעשה מובילה לשיפור הקשר הזוגי בכל מדד אפשרי והזמנה זוגית לבילוי בספא תמיד מתקבלת בהכרת תודה.


אם תבלו את היום המיוחד שלכם בספא בתל אביב, תוכלו לשלב בו גם בילויים אחרים כמו ארוחה במסעדה נחשבת, טיול רומנטי על הטיילת, ואף לינה באחד מהמלונות בעיר. כאמור בילוי מושלם.

 

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x