מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


ספא לזוגות - הפינוק שלכם - העונג שלנו

בשנים האחרונות הפכה ישראל למעצמת ספא, וניתן למצוא אתרי ספא שונים לרוב, חלק מושקעים ואיכותיים יותר וחלקם פחות. ישנו אתר ספא במלון, אתרי ספא לזוגות, אתרי ספא גדולים ואתרי ספא קטנים ועוד.

הפינוק שמעניק הבילוי בספא אהוב על כולם, והרגיעה המתלוווה לכך הכרחית עבור כל אחד במירוץ החיים המודרנים. צוות ספא אמרלד במלון דן פנורמה תל אביב, שדורג לא מכבר בין חמשת אתרי הספא הטובים בארץ באתר ווינט (YNET),  מספר על היחודיות של הספא הזוגי.

 

תרבות הספא הישראלית

שורשיה של תרבות הספא נעוצים עוד במרחצאות של רומא העתיקה, ובעשור האחרון היא התקבלה בחום גם בישראל. אתרי הספא הולכים ומשתכללים כל הזמן, מעניקים עוד ועוד פינוקים אקסלוסיביים לטובת הלקוחות. החיים בשיראל רוויים לחצים, כמו בכל העולם המערבי ואף יותר מכך, ואולי זאת הסיבה לפריחתה של תרבות הספא בישראל והפיכת אתרי הספא לדרך בילוי פופולארית, אהובה ולגיטימית.  

מצא את ההבדלים

באתר ספא "רגיל", כמו ספא במלון רגיל לדוגמא, המקום בנוי כך שיוכל להכיל אורחים רבים. אין בכך כל רע, כמובן, אך יש לקחת בחשבון שלא תהיו לבד. לא בג'קוזי, לא בסאונה, לא בלובי ולא בשום מקום אחר.

 

המקומות החדשים בנויים כך שניתן יהיה להזמין טיפולים זוגיים או טיפול בארבע ידיים, ולזוגות רבים יספיק בילוי זוגי כזה, אך כדי לבלות בספא לזוגות אמיתי, כזה שלא רק נחתם ונרגעתם בו אלא גם חיזקתם את הקשר הזוגי, רעננתם את האהבה וחידשתם את התשוקה ההדדית, עדיף להזמין מראש ספא לזוגות, כלומר ספר שמותאם מראש לבילוי זוגי אינטימי. ספא לזוג הוא ספא קטן, המותאם לבילוי אינטימי של זוג או שניים בלבד בו-זמנית, עם אפשרות לפרטיות מקסימלית ואווירה רומנטית.

 

קחי אותי לספא

טיפולי ספא לזוג יכולים להוות מתנה מושלמת לכל אחד – מתנה לאישה או לגבר. הרוגע המשותף, האינטימיות, הרומנטיקה שהאווירה יוצרת, האפשרות להתקרב מחדש אל בני הזוג, ועוד. כל אלה הופכים את הבילוי המשותף בספא לכדאי ביותר. אל תתפתו לכל עסקה זוגית שמציעים לכם בספא והקפידו על הזמנת ספא לזוגות מראש, כדי להימנע מעוגמת הנפש העלולה להתלוות לכך.

 

 

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x