מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


ספא לזוגות – הבילוי הרומנטי המושלם

אין דבר יותר רומנטי מבילוי זוגי בספא, בעיקר אם מסיימים את היום בארוחה זוגית וכוס יין מול השקיעה על שפת הים. הרבה מקומות מציעים היום בילוי ספא לזוגות, במלונות או אתרים פרטיים. בילוי זוגי בספא יכול להיות חוויה מושלמת של אינטימיות, קרבה ורומנטיקה, אם הוא ערוך נכון. מנהלי אמרלד ספא, הספא המפנק של מלון דן פנורמה, המתמחים בימי פינוק זוגיים בספא, מסבירים איך לערוך יום בילוי זוגי מושלם בספא.

 

התאמה לזוגות

בכדי להפוך בילוי זוגי למושלם על הספא להיות, קודם כל, מותאם לזוגות. שהייה זוגית בג'קוזי, למשל, יכולה להתקלל אם מסתובבים סביבכם אנשים נוספים, בעיקר אם הם מחליטים לחלוק איתכם את האמבט! התאמת הספא לזוגות מבטיחה, בראש ובראשונה, פרטיות מלאה, שבלעדיה לא ניתן להגיע לחוויה האינטימית והרומנטית שאתם מחפשים.

 ספא לזוגות במלון דן פנורמה

 

מגוון והתאמה אישית

ספא טוב לזוגות יציע מגוון אפשרויות טיפולים, ביחד או לחוד, ויאפשר לטיפולים להתקיים באותו החלל, גם אם הם מסוגים שונים. חווית הטיפול בשניים אינה זהה לטיפולים זהים בשני חדרים סמוכים, כאשר ישנה הפרדה בין החללים. אווירת הפינוק המשותף מעניקה את תחושת האינטימיות המחודשת בין בני הוזג, וזמן איכות אינטימי שיכול לשדרג כל זוגיות, חדשה או ותיקה.

 

על יד הספא

אי אפשר לבלות יום שלם בטיפולי ספא, ולכן ספא מקצועי ואיכותי יציע תמיד אפשרויות נוספות. הטיפולים הזוגיים, יהוו, כמובן, את לב היום ומרכז הכובד שלו, אך אפשרויות נוספות כמו שהייה בגק'וזי או סאונה משותפת, בילוי בבריכה, כיבוד קל, שתייה חמה, ואפילו אפשרויות לארוחות גורמה, צריכות ללוות כל הצעת בילוי ספא לזוגות. 

 

ספא לזוגות בתל אביב

 נכון שזה לא מחייב, אך המיקום התל אביבי של הספא יכול להוות יתרון גדול. בתל אביב אפשרויות הבילוי הן בלתי מוגבלות, פשוטו כמשמעו, וניתן למצוא אירועים, הצגות, סדנאות, סרטים ועוד, בכל שעה משעות היום, בכל יום מימות השבוע ובכל עונה מעונות השנה. אם השכלתם לבלות בספא על שפת הים, הבטיחו כי היום יסתיים בארוחה טובה, בליווי בקבוק יין איכותי, על רקע השקיעה. סיום מושלם ליום מושלם שיכול להציע לכם ספא לזוגות בלב תל אביב.

 למעבר לחבילת ספא לזוג

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x