מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


ספא לזוגות

רוב האנשים אוהבים את הבילוי המפנק באתרי הספא השונים, לבד או בזוג, כאשר מדובר בספא בוטיק או ספא לזוגות, או בחבורה בכל ספא אחר. תרבות הבילוי בספא החלה כבר בימי רומא ויוון העתיקות, ברחצה במעיינות מרפא חמים, סאונה וטיפולים שונים להמרצת הדם.

 

הספא התפתח כאשר הערים שבהם היו מעיינות מרפא הציעו לנופשים "חבילות נופש" למנוחה וריפוי. בשנים האחרונות נדמה כי הגענו לאיזשהו שיא, עם כניסת טיפולי המגע השונים מחד, וההכרה בצורך ברגיעה מעומס היום יום של החיים בעולם המערבי הסואן. מנהלי ספא אמרלד, ספא הבוטיק האינטימי במלון דן פנורמה בתל אביב, מספרים לכם על הבילוי בספא.

 

תרבות הספא בישראל

העלייה ברמת החיים מחד ובמודעות לבריאות מאידך, גרמה לתרבות הספא להכות שורשים גם בישראל והתקבלה כאן באהדה רבה. החיים בישראל מתקיימים תחת מכבש לחצים נפשיים, פיזיים ומנטליים, ופסק זמן דרוש לכל אחד ואחת למנוחה ושחרור לחצים, בין אם מדובר בטיפול אחד בספא ציבורי או יום בילוי זוגי במקום כמו ספא לזוגות.

 

אתרי הספא השונים הפכו לחלק אינטגרלי מהחיים, וכיום ניתן למצוא אתרי ספא במלון, ספא בוטיק, ואתרי ספא בעלי התמחויות שונות. עיקר הפופלאריות של אתרי הספא היא בתחום הרומנטי, וגברים רבים רוכשים שובר עבור יום פינוק זוגי באתר ספא לזוגות דוגמת מתנה לאישה.

 

מה יש בספא?

אתרי הספא מכילים מגוון אפשרויות פינוק והירגעות, וכל אורח יכול להתאים לעצמו את הבילוי. הבילויים העיקריים בספא הם:
* טיפולי גוף שונים, שהם "אבני הבניין" של אתרי הספא השונים. המגוון הוא גדול – שיאצו, רפלקסולוגיה, עיסוי מסוגים שונים, ועוד.
* ג'קוזי וסאונה, שהפכו לחלק בלתי נפרד מכל אתר ספא כמעט.
* בחלק מאתרי הספא ניתן לערוך אמבטיות עם שמנים אתרים, מינרלים, או צמחי מרפא שונים העוזרים להירגעות ולשחרור השרירים.

 

חווית הספא ביחד

באתרי ספא ציבוריים אתם חולקים את השטח עם אורחים אחרים, אך כאשר מדובר במקום המוגדר בתור ספא לזוגות, החוויה היא אינטימית ואישית. אתרי הספא המיועדים לזוגות כמו ספא אמרלד, הם קטנים מראש, ומאפשרים חווית ספא מושלמת עבור זוגות המחפשים חויית הירגעות רומנטית משותפת, התורמת רבות להעמקת הקשר הזוגי.

 

 

 

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x