מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


יום ספא במלון – הבילוי המושלם

רוב האנשים היו שמחים לבלות יום מרגיע ומהנה, הכולל טיפולי גוף שונים, שתיה חמה, ארוחה טובה, את שפת הים התל אביבי המדהימה בכל מזג אוויר, ועוד. יום ספא במלון דן פנורמה  הוא בדיוק מה שתמיד חלמתם עליו, ואין סיבה שלא תקיימו. המנוחה ומילוי המצברים דרושים לכל אדם מדי פעם, ובמלון אמרלד ישמחו לבנות עבורכם יום חופש אסקפיסטי מושלם.

 

שמירה על איכות החיים

"איכות חיים" היא מושג שמשתמשים בו הרבה. זהו מושג סובייקטיבי, כמובן, שכן כל אדם מתייחס לקרטריונים שונים בצורה שונה, אך רוב האנשים קושרים את איכות החיים למושג "רווחה".

 טיפולי ספא במלון דן פנורמה בתל אביב

עבור רוב האנשים, הגורם המשפיע ביותר על איכות חייהם הוא לחץ המלווה את חייהם מתוך אירועים שונים כמו מחלה, מוות של קרובים, פיטורים מהעבודה וכו', ובעיקר לחץ מתמשך מהעבודה, מתח במשפחה ועוד.

 

סוד גלוי הוא שטיפולי גוף שונים מתחומי הרפואה המשלימה מחוללים פלאים בהורדת רמת המתח אצל האדם, ועוזרים לו למלא מצברים לצורך המשך ההתמודדות עם היום-יום. תפאורת הספא המרגיעה, והאופציות הנוספות שספא יכול להציא, ובעיקר ספא הממוקם במלון על שפת הים, הם תוספת מבורכת שיכולה רק להועיל.

 

יום ספא לזוגות – ולא רק

הבילוי בספא נתפס כמשהו רומנטי, מקרב ומרכך, ובצדק. יום פינוק זוגי, בעיקר כאשר הוא יום ספא במלון, יכול לחולל פלאים בכל קשר זוגי. הרוגע מוביל להגדלת האינטימיות, לחידוש המשיכה ההדדית והגברת התשוקה הזוגית.

בניית יום ספא זוגי יכולה להכיל טיפולים זוגיים, ארוחה רומנטית במסעדה טובה, כוס יין על שפת ימה של תל אביב ועוד, כטוב בעיניכם. אבל לא רק זוגות יכולים להרוויח מיום בילוי בספא, אלא גם חברים או חברות הרוצים לחזק את הקשר ביניהם, אנשי עסקים שרוצים לשפר קשרים עסקיים, וכל מי שיש לו צורך ורצון להירגע ולהינות, ולו ליום אחד.

 

יום ספא במלון דן פנורמה – היום המושלם

מלון דן פנורמה, הממוקם על שפת ימה של תל אביב, מזמין אתכם ליום פינוק מושלם בספא המחודש של בית המלון. אין ספא בתל אביב שישווה לו. יום ספא מבטיח לכם חוויה הירגעות מותאמת אישית, שחרור כל המתחים המיותרים והרגשה אמיתית של איכות חיים משופרת.

 

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x