מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


סאונה יבשה

סאונה פינית המוכרת בכינויה סאונה יבשה, נחשבת במקומות רבים באירופה לחובה בכל בית! למה? כי היא מקום מרפא, שלא מצריך מכם דבר מלבד השענות אחורנית, מנוחה ורגיעה.

אותו תענוג עשה "עלייה", ואותם חדרי עץ מעוצבים ולוהטים כבר אינם נחלת מרכזי הסקי והבתים בעיירות מושלגות, אלא מהווים חלק בלתי נפרד ממתקני ספא – כמו שמציע ספא בוטיק אמרלד.

 

אין תחושה נעימה ואופורית יותר מזו הנוצרת בתוך הסאונה המפנקת, שלא נדבר על הסגולות הבריאותיות המדהימות הכוללות את הרפייתם של שרירים תפוסים, הקלה בכאבי פרקים בלתי נסבלים, ניקוז רעלנים מהגוף, ולעתים אף שיפור בתהליכי הרזייה.


מהי סאונה יבשה?

סאונה יבשה ואיכותית כמו זו המצויה בספא אמרלד, מהווה חדר מעוצב העשוי מעץ ובעל מימדים קטנים ואינטימיים והאוויר יבש ובטמפרטורה גבוהה. החום שחדר זה מסוגל להפיק מגיע לטמפרטורות של עד 110 מעלות! בשונה מהסאונה הרטובה בה הטמפרטורות אינן עולות על 60 מעלות.

הבדל נוסף ומשמעותי המשפיע ישירות על ההנאה האישית מחווית ספא בוטיק, מתייחס למידת הלחות באוויר, בסאונה יבשה אחוזי הלחות נמוכים מה שהופך את החום לנסבל ואף נעים ומרגיע. זאת להבדיל מסאונה רטובה שיכולה בקלות להפיק עומס חום בלתי נסבל באמצעות טמפרטורה ולחות גבוהים דיים.


סאונה יבשה- חדר אחד, בריא במיוחד!

סאונה יבשה מבוססת על טמפ' גבוהות, המגבירות את ההזעה ואת קצב פעימות הלב המתורגמות לחילוף חומרים מהיר. די בבילוי של 15-20 דק' בסאונה המלווה בשחייה בבריכה או במקלחת התקררות, כדי להרגיש רוגע מתמשך במשך ימים רבים אחרי הביקור בספא.

ההזעה המוגברת מסייעת לכם לנקז החוצה את הרעלים שהתרכזו להם במערכת ולטהר אותה. בנוסף, הסאונה מחליפה בקלות כל ריצת 5 ק"מ עם יכולת שריפת קלוריות המגיעה עד 300 קלוריות ב-סשן אחד.

מעבר להפעלת הגוף ללא מאמץ, מחקרים מראים כי לסאונה יכולות מופלאות בסילוק מתכות רעילות ממחזור הדם כמו פלדה, ניקל וקדמיום ומטיבות עם הסובלים מדיכאון או מכאבים פיזיים. מי היה מאמין שאותו מתכון לחיים בריאים נמצא ממש מתחת לאף, כחלק ממערך ספא בוטיק היוקרתי ספא אמרלד.
כללי מפתח!


נהניתם מהסאונה, כעת מה עושים?

  •     "מתדלקים". הסאונה מכניסה את מנגנון ההזעה למצב של פעילות מוגברת, שמסתכמת באובדן של נוזלים ותחושת יובש. אם כן, לאחר סאונה עשו עצירה מבורכת ומלאו מחדש את מאגרי המים.
  •     "מלחלחים". קיימת חשיבות אדירה בהזנה מחדש של העור שהתייבש לו בסאונה על ידי מריחת קרם פנים/ גוף עשיר בלחויות. שכן במהלך שהייה בסאונה יבשה למשך זמן העולה על המקסימום העור נוטה להיסדק.
  •     לא ישנים בסאונה!  תחושת האופוריה המקנה סאונה יבשה, דומה להשפעת המורפיום- נעימה ומרגיעה. אך כל נמנום עלול להסתכם באסון, לכן היו ערניים וציינו בפני אנשי הספא אם הנכם סובלים מבעיות לחץ דם, בעיות לבביות ושאר מצבים העלולים לסכן אתכם. משך הזמן המקסימלי לשהייה בסאונה- 20 דק'!
  •     שתיית אלכוהול וכניסה לסאונה? לא רעיון טוב! כמובן שלא מדובר על מנת אלכוהול צנועה, אלא שתייה עד תחושת התייבשות. צריכת אלכוהול וכניסה לסאונה יבשה רק גורמת להתייבשות מוגברת של הגוף שגם ככה מצוי במצב של צימאון.
  •     הוראות מיוחדות- אם הנכם בעלי מחלת לב, היוועצו ברופא, במיוחד כשמצבם אינו יציב או שאינו בר שליטה. אם הנכם נשים בהריון או בעלי מחלה זיהומית המתינו עד שהסיטואציה תחלוף בשלום, ובואו לבקר בספא הבוטיק מהטובים בארץ- ספא אמרלד!
ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x