מגיע לכם להנות מהחבילות המיוחדות שלנו

השאירו מספרכם כאן ונציגנו יתאמו אתכם ביקור מיידי בספא

emerladspa

ליצירת קשר אנא השאר פרטים.


מתנה לאישה בחייך

כשאומרים מתנה לאישה מיד חושבים על מתנה רומנטית לבת הזוג, אך בעצם זו יכולה להיות גם מתנה לאמא, חברה, אחות, או כל אישה אחרת שיקרה לליבנו. נשים אינן חייבות לקבל מתנות מסובכות, ורובן לא מתפעלות מגאדג'טים אלקטרוניים כאלה או אחרים.

 

ברוב המקרים, העיקר בשביל אישה היא המחשבה עליה, תשומת הלב, ואם מדובר בבילוי כלשהו – אז שיהיה משותף, כי רוב הנשים לא אוהבות לבלות לבד. מנהלי ספא אמרלד במלון דן פנורמה תל אביב, ספא בוטיק מחמישיית אתרי הספא הטובים ביותר בארץ על פי בדיקת אתר YNET, מספרים על המתנה המושלמת לכל אישה.

 

המתנה המושלמת


בדרך כלל, כשמחפשים מתנה, יותר קשה למצוא מתנה מתאימה לנשים מאשר מתנה לגברים. אם אתם גברים, אתם בוודאי מכירים את המתח הזה של למצוא מתנה לאישה ליום הולדת, יום נישואין וכו'. אז אמנם גם לגברים לא קל למצוא מתנות, אך יש לנו פתרון מעולה עבור כל מי שמחפש או מחפשת מתנה לאישה שיקרה לליבו או לליבה: יום פינוק זוגי בספא. אין אישה שתסרב לכך, ולמעשה, זו מתנה כל כך מושלמת, שהיא בהחלט יכולה להפוך למנהג קבוע שמציין את אותו יום מיוחד מדי שנה.

מתנה לאישה באמרלד ספא תל אביב

זה לא הזמן לחסוך

יום הולדת, כאמור, יום נישואין או יום האהבה, לכל אישה ים יום אחד שיותר חשוב לה. לא חייבים להיות בני זוג בכדי להשקיע. אם את חברה טובה ואוהבת שרואה שצריך לקרב בין חברתך לבן זוגה, תני להם מתנה יום ספא לזוג לציון  יום הנישואים, למשל,  ואולי גם תתנדבי לשמור על הילדים. בניגוד לרכישת בושם/בונבוניירה/ספר, נתינת יום בספא או אפילו טיפול ספא במתנה, מעיד על השקעת מחשבה ואכפתיות גדולה מרווחתה של מקבלת המתנה. הרווח יהיה כולו שלכם.

 

גורם ההפתעה

כל מתנה, ובפרט מתנה לאישה, הופכת לטובה יותר כאשר מתלווה אליה גורם ההפתעה, והכלל הזה נכון גם כאן. בילוי זוגי – עם בעל או חברה, המתכונן מראש, אינו מתקבל באותה דרך כמו כניסה מפתיעה לספא לזוגות ושהייה משותפת במקום. זה אולי קצת יותר קשה להפיק הפתעה כזו, לעומת משלוח זר פרחים למשרד, אך זה בהחלט אפשרי, ושווה כל רגע.

 

ספא בתל אביב - אמרלד ספא במלון דן פנורמה
x